SATILIK Golf 7 Highline Alcantra Sıfır Koltuk Takımı - Isıtmalı Koltuk Takımı

Orjinal hatasız midline koltuklar ile üste ödemek üzere takas mümkün mü ?

05056780325 numaramdan iletişime geçebilirsiniz. Bir süredir foruma giriş yapmıyordum yeni gördüm.

Mrb elinizde suan varmı takım olarak varsa iletişime geçebilirmisiniz rica etsem 05335970694 hakan
Arkadaşlar herkese merhaba. Almanya'dan sıfır olarak getirdiğim golf parçaları içinden kalan sıfır takım koltuk setlerim mevcut. Golf 7 Highline araçların orijinal ısıtmalı olan koltuklarıdır. Koltuklar komple ön arka takım olarak 3 set kadar mevcut elimde. Kullanılmış binilmiş koltuk olmayıp birebir sıfırdır. Golf 7.5 aracına takmak isteyenler sadece en altta koyduğum kırmızı soketi kendi araçlarındaki koltuğun pinlerinden ayırıp yeni koltuklardaki soketle değiştirmesi gerekmektedir. Aksi halde aracın airbag uyarısı yanacaktır koltuk doluluk sensörü çalışmayacaktır. Golf 7ye hiçbir işlem yapmadan uyum sağlamaktadır.
Koltukların içinde yasal mevzuattan dolayı gümrük sorunu olduğu için airbagleri yoktur. Kendi aracınızdakini aktarmanız gerekmektedir.
Fiyat: 9000 TL düşünüyorum.
Ön arka set sıfır olarak satılıktır.
Yer: Ankara, İl dışına kargo yapılabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 60054

Ekli dosyayı görüntüle 60055

Ekli dosyayı görüntüle 60056

14 Yöne Manuel ayarlanabilen ergoActive Spor Sürücü Koltuğu ısıtmalı olarak gelirse almak isterim hocam

Bu koltuklari golf 7 ye taktigimizda isitmali koltugu calistirmak icin ne yapmak gerekiyor

Hocam numaranız var ise yada adresiniz ankara içi gelip alayım

Merhaba, ankara içi görüşmek için tel no dm atarmısınız

Bende var bej golf 7 kumaşı arayanlar.05376372882
Hangi şehirdesiniz?Değişimi siz mi yapıyorsunhuz yoksa sadece kumaş mı mevcut.Sadece benim için değil bir çok arkadaş için bu cevapları verebilir misiniz?

Geri
Üst Alt