SATILIK Golf 7 Highline Alcantra Sıfır Koltuk Takımı - Isıtmalı Koltuk Takımı

Satıcı ile 1 ay önce görüştüm kendileri Ankara'da Ostimdeymiş. Koltuklarda airbag yok ama ısıtma pedleri var. 1 ay önce 14 bin tl fiyat verdi bana. Şu an ne olmuştur bilmiyorum fiyatı. İlgilenenlere duyurulur.

Arkadaşlar Benim aracın (Bej Higline döşeme) şöför ve yolcu koltuğunda önceki sahibinden kalma sigara yanıkları vardı.Yanık tamir yaptırmıştım,ilk başlarda daha iyi gözükse de sonradan afedersiniz kuş pislemiş gibi durdu.
Kumaşı bulamıyordum.Ankara Şaşmaz Güngör Oto Döşeme de buldum ve değiştirdim.Siyah döşemenin de kumaşı varmış bilginiz olsun.

Arkadaşlar Benim aracın (Bej Higline döşeme) şöför ve yolcu koltuğunda önceki sahibinden kalma sigara yanıkları vardı.Yanık tamir yaptırmıştım,ilk başlarda daha iyi gözükse de sonradan afedersiniz kuş pislemiş gibi durdu.
Kumaşı bulamıyordum.Ankara Şaşmaz Güngör Oto Döşeme de buldum ve değiştirdim.Siyah döşemenin de kumaşı varmış bilginiz olsun.
Merhaba hocam, ne kadar fiyata yaptırdınız ? Bir de işçilikleri nasıl ? Memnun musunuz ?

Merhaba hocam, ne kadar fiyata yaptırdınız ? Bir de işçilikleri nasıl ? Memnun musunuz ?
Hocam ön koltuk oturma kumaşı,sırt kumaşı yolcu oturma kumaşı(Alcantra kısım), ve şöför koltuk sırtta delikli gibi bir kumaş var onlar değişti.Birde ön direkleri değiştirdiler.Direklerin kumaşı kaba durdu hoşuma gitmedi ama para almadılar o kısma.Toplam 5000 tl verdim.

golf 7.5 alcantara koltuk takımı için numaranı yazabilirmisin

Arkadaşlar son 1 takım koltuk mevcut. 05056780325 numaramdan iletişime geçebilirsiniz.

Son 1 takım günceli.
Koltuklarda airbagler yok kendi koltuklarınızın airbaglerini aktarmanız gerekmekte.
Üzerinde orijinal ısıtma pedleri de mevcut. Donanım eklemek açısından güzel bi detay.
Güncel Fiyat 20.000 TL

Geri
Üst Alt