Hayalet ekrandaki izler

Brn07

Yeni Üye
İsim
Bad
Araç
Golf
838AB72D-AC18-4564-8AA2-8EED91062FDA.jpegarkadaslar aracı alalı 3 ay oldu gecen güneste araca bindiğimde hayalet ekranda bilmediğim leke oluşumu yada çizik farkettim aldığımda yoktu yada vardı ben mi fark etmedim bilemiyorum yada arac yıkamadamı oldu bilemiyorum bir türlü cıkaramadım bilen varsa yardımcı olabilirmi nasıl cıkarırım yada bunu yaptıracagım yer varmı

@Brn07 yıkamacının marifeti olduğu belli. Aracımı kendim temizlerim özellikle içini. Yıkamacılara özellikle söylerdim aracın ekranını kesinlikle silmeyin diye. Bi kere söylemem rağmen silmiş bir tanesi çok az kılcal çizik olmuştu. Sizin ekran maalesef çizilmiş leke sanıp çıkarmak için iyice silmişler oda malum sonucu ortaya çıkarmış. Benim tavsiyem mat bir ekran koruyucu alıp takmanız.

@Brn07 yıkamacının marifeti olduğu belli. Aracımı kendim temizlerim özellikle içini. Yıkamacılara özellikle söylerdim aracın ekranını kesinlikle silmeyin diye. Bi kere söylemem rağmen silmiş bir tanesi çok az kılcal çizik olmuştu. Sizin ekran maalesef çizilmiş leke sanıp çıkarmak için iyice silmişler oda malum sonucu ortaya çıkarmış. Benim tavsiyem mat bir ekran koruyucu alıp takmanız.
Can sıkıcı bısey gordukce canım sıkılıyo cevap icin teşekkür ederim nerden bulabılırım bu koruyucuyu

Geri
Üst Alt