Golf 7 için lastik önerisi

Lastik güvenlik açısından da önemli bu yüzden michelin yada continental tavsiye ederim. İç sesi düşü olduğu için sürüş konforunuzuda artırır. Fazla bi km yapmadığınız için 2021 bulabilirseniz 2022 yılı lastiği olmasınada dikkat edin derim.

1.000 lira üzerine çıkılacaksa pc6 öneririm 2 yıldır 3 aracımızda takılı s60/golf7(dijon)/Octavia herhangi bir memnuniyetsizliğimiz yok. Sesi biraz fazla, sertlik olarakta çok yumuşak değil ama konforu baltalamıyor; yol tutuşu bizi tatmin ediyor. Yenilerde aynı ebat lastiği aşağıdaki linkten arkadaşımın astrası için aldık.

https://www.lastikcim.com.tr/contin...=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma

1.000 lira üzerine çıkılacaksa pc6 öneririm 2 yıldır 3 aracımızda takılı s60/golf7(dijon)/Octavia herhangi bir memnuniyetsizliğimiz yok. Sesi biraz fazla, sertlik olarakta çok yumuşak değil ama konforu baltalamıyor; yol tutuşu bizi tatmin ediyor. Yenilerde aynı ebat lastiği aşağıdaki linkten arkadaşımın astrası için aldık.

https://www.lastikcim.com.tr/contin...=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma
Selam, S60 ve Octavia 'daki ebat nedir.?

Brigstone da süper lastik hafif yumuşak a3 üm vardı lastik değişince ön takımdan gelen sesler kesildi araç kendine gelmişti

2016 model Golf aracım için yaklaşık 1-2 senedir Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55/16 kullanıyorum, ses ve konfor açısından gayet memnunum. Önceki lastiklerim fabrika çıkışı Michelin idi ve 4 sene götürdü.

Gectigimiz ay golf act aracima michelin pilot sport 5 taktirmistim 1500 km sonunda uzun yol sehir ici siddetli yagista vs gerek sessizligi (cpc6 ya gore) gerek performansi islak yolda basarisi ile memnun kaldim sadece sanki kuru yolda cpc6 daha iyiydi gibi geldi bana

Gectigimiz ay golf act aracima michelin pilot sport 5 taktirmistim 1500 km sonunda uzun yol sehir ici siddetli yagista vs gerek sessizligi (cpc6 ya gore) gerek performansi islak yolda basarisi ile memnun kaldim sadece sanki kuru yolda cpc6 daha iyiydi gibi geldi bana
cpc6 kullanıyorum bende 1 yıldır. kuruda idare ama yağışta anormal yol tutuyor.

cpc6 kullanıyorum bende 1 yıldır. kuruda idare ama yağışta anormal yol tutuyor.
Ben 3.5 sene kullandim hocam bu lastigi sesinden sikayetciydim ilk gunden beri yol sesi 3.5 sene sonunda uguldama basladi 90 100 km saatte harici ekstra kotu birsey yasamadim

• Beğen
Tepkiler: Nfk

Geri
Üst Alt