İstanbul Anadolu Yakası Özel Servis Önerisi

emrea

Yeni Üye
İsim
Emre
Araç
Volswagen Golf 2013 1.4 TSI DSG 140bg Comfortline
Selamlar :) Aracımın yıllık bakım zamanı geldi ve anadolu yakasında bir servis arayışındayım. Araç 2013 1.4 tsi 107000 km de. Önceki sahibinden aldığım bilgiye göre usta, bir sonraki bakımda trigger setinin değişmesinin gerektiğini söylemiş. Bu nedenle trigger seti de değişecek gibi görünüyor bu bakımda :) Bunların yanında alt takımın da kontrol edilmesi gerekiyor. Bildiğiniz güvenebileceğim bir özel servis var mıdır? Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim :)

Küçükyalı Bycar Sevis (Golf R'ı olan Volkan'dan aldım bilgiyi) dersen yardımcı olur fiyatta.
not: aracı lifte alıp ne değişecek bilgisini alırsan daha iyi olur örnek veriyorum şu şu şu şu değişecek fiyatı 6000 de anlaş.

Ustam sana emanet ne gerekiyorsa yapalım dersen ucu açık servis işleminin sadece bycar değil tüm özel servislerde durum böyledir.

ben yıllardır aracımı maltepe dadaş plazanın altındaki sağlam otomotiv'e götürüyorum levent usta gayet bilgili öncesinde erelde çalışıyormuş zaten,
eğer düşünürsen tavsiye edebilirim.

Servisten fiyat aldınız mı.bende aldım araçı bakımı geldi 1.2 tsi 2015 servis bakımlı 6.yıl bakım ücreti 2838 tl fiyat verdiler kampanyalı ise 2241 tl dediler

Küçükyalı Bycar Sevis (Golf R'ı olan Volkan'dan aldım bilgiyi) dersen yardımcı olur fiyatta.
not: aracı lifte alıp ne değişecek bilgisini alırsan daha iyi olur örnek veriyorum şu şu şu şu değişecek fiyatı 6000 de anlaş.

Ustam sana emanet ne gerekiyorsa yapalım dersen ucu açık servis işleminin sadece bycar değil tüm özel servislerde durum böyledir.
Öneri için teşekkürler. Az önce götürdüm aracı selamını ilettim :) Ender usta inceledi her şeyi ile birlikte. Bi teklif hazırlayıp dönecek bana (y)

ben yıllardır aracımı maltepe dadaş plazanın altındaki sağlam otomotiv'e götürüyorum levent usta gayet bilgili öncesinde erelde çalışıyormuş zaten,
eğer düşünürsen tavsiye edebilirim.
Teşekkürler, değerlendireceğim (y)

Servisten fiyat aldınız mı.bende aldım araçı bakımı geldi 1.2 tsi 2015 servis bakımlı 6.yıl bakım ücreti 2838 tl fiyat verdiler kampanyalı ise 2241 tl dediler
Henüz fiyat almadım hocam

Geri
Üst Alt