Çıkma Ürün Temini, İş yeri/Esnaf önerisi (Kaporta, Mekanik, Elektronik, Aksesuar vs.)

ozdemir0629

Katılımcı Üye

İsim
Resul
Cümleten selamlar, golf 8 R line tampon ve marșpiyel arıyorum. Ankara öncelikli olarak (başka illerde olabilir) bildiğiniz, önerdiğiniz çıkma parça satan iş yeri varmı?
Vag grup ağırlıklı çalışan iş yeri adları, bunların sosyal medya adresleri, İnternet siteleri, takip etmek açısından kolaylık sağlar. Sıfır ürüne güç yetmez oldu.

Çıkma orijinal rline tampon bulma şansınız yolda 200tl bulmanız gibi bir olay. Hele de golf 8.
Çıkma parçalarda genelde ön tampon çok zor olur. Araçlar genelde önden kaza yapar.

Cümleten selamlar, golf 8 R line tampon ve marșpiyel arıyorum. Ankara öncelikli olarak (başka illerde olabilir) bildiğiniz, önerdiğiniz çıkma parça satan iş yeri varmı?
Vag grup ağırlıklı çalışan iş yeri adları, bunların sosyal medya adresleri, İnternet siteleri, takip etmek açısından kolaylık sağlar. Sıfır ürüne güç yetmez oldu.
Bende arıyorum varsa 😀

Bende arıyorum varsa 😀
Baya araştırdım, hem Google, hem sosyal medya üzerinden, ustalar R line tampon diye normal tamponu satmaya çalışıyorlar, sanırım bilmiyorlar. Bir iki ilan var, onlarında görsel yeterli değil, sözde dönüş yapacaklar. Bekliyorum. Bizim esnaf bir garip. Muhtemelen arkadaş gonderecem baksın diye.

Çıkmacıya sipariş verirsiniz, ya sıfırını aldığınızdan daha uygun olmaz veya başka birinin arabasından çalıp size verirler. R-Line tamponda kararlı iseniz yan sanayi veya oem alıp takın derim. Artık yurdumuz esnafı ile uğraşacak enerjim kalmadı :)

Çıkmacıya sipariş verirsiniz, ya sıfırını aldığınızdan daha uygun olmaz veya başka birinin arabasından çalıp size verirler. R-Line tamponda kararlı iseniz yan sanayi veya oem alıp takın derim. Artık yurdumuz esnafı ile uğraşacak enerjim kalmadı :)
Vallahi öyle bir hal var ki, sanırsın 50 yaşında araca parça arıyorum. Ürün bulmak zor.
Taiwan modeli boyasiz 7-8bin
Oem ürün zaten yok, (bulamadım)
Orjinal tampon, 12-15 bin vardır (fiyat almadım)
Bunların boya ve montaj bedelleri cabası.
Sonuçta plastik parça olduğundan çıkma parça uyum konusunda daha mantıklı geliyor. Hasar seviyesi onarilir ise, boya her türlü yapılacak zaten, toplam maliyet çıkma da daha uygun. Bir usta var, çıkma basit hasarlı, boya gerektiren dolu R line tampon için 4800 istedi, boya/ montaj iki bin versem 6800 eder.
Sonuç= tam uyumlu, orjinal parça, en uygun fiyat.
Sorun ne!? Ustanın keyfini bekliyorum, hala görsel atacak:) bayram sonrası arkadaş gonderecem beyzadeye, malı gösterebilirse ticaret yapacaz.

Ustalar görsel atmadı, beklediğim bir usta ses etmeyince bursa da gorev yapan kardeşimi baksın diye gönderdim. Goruntulu konuşarak kontrol ettik. Kırık parçalanmış her yeri kopuk, kırık parçalarda üstelik eksik, bu hali ile yarış mavi olan renkli hurda malzemeye 4500 istedi usta. Bu konu yaklaşık iki ay önce yaşandı.
Bende sponsordan alıp boyatıp taktim. Artik olduğu kadar.

8 ay önce 7.5 kasa rline tampona servis boyasız ve işçiliksiz 22 bin ₺ fiyat vermişti çıkma 10 bin çok iyi fiyatmıştı

Yanlis anlasilma olmasin 10 bine satilan valencia jant seti.

Geri
Üst Alt