Golf 7 Klima Yönlendirme Klipsi

Erdemuzun

Yeni Üye
İsim
Erdem
Araç
Golf 7
Merhabalar arabamın önceki sahibi klima yönlendirme klipslerini yok etmiş, uzun zamandır arayışlar içindeyim. Nereden bulurum, nasıl temin ederim. AliExpresste gerekli olanı bulamadım. Eğer varsa link verebilir misiniz?

Merhaba, foruma hoş geldiniz. Eğer aynı şeyden bahsediyorsak bende de Golf 6 ön yolcu tarafındaki kaybolmuş :(

Bu kadar küçük ve spesifik bir parça nereden, nasıl bulunur ben de merak ediyordum. Konu takip :)

WhatsApp Image 2022-04-14 at 08.59.15 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-04-14 at 08.59.15.jpeg

benim de bu klipsler var. 3 tanesi sadece orda duruyor yani hava perdelerini hareket ettirmiyor. bir tanesi hala çalışıyor ama diğer üçü süs gibi duruyor. nasıl bir çözüm bulunur bilen arkadaşlar vardır muhakkak.

benim de bu klipsler var. 3 tanesi sadece orda duruyor yani hava perdelerini hareket ettirmiyor. bir tanesi hala çalışıyor ama diğer üçü süs gibi duruyor. nasıl bir çözüm bulunur bilen arkadaşlar vardır muhakkak.
Bugün bir kaç yerle görüştüm haber bekliyorım, ellerinde var mı diye

@Erdemuzun hocam bulursanız banada bilgi verir misiniz benim araçtada arka havalandırmanın ortadaki 2 side yok aldığımdan beri

Bu klipslerin üç tanesi elimde kaldı. Hala da yerine takabilmiş değilim. Youtube'da bir arkadaş kendisi yerine takıp düzeltti. Biraz zahmetli bir iş. Izgarayı yerinden çıkararak tekrar yerine yerleştiriyor.

Geri
Üst Alt