Kapı Döşemeleri ve Kolçak Deri Kaplama

Fabrikasyon bej dösemede buraların deri gelip ! Siyah dösemede kumaş gelmesi absürt bir durum zaten.

Dikişler siyah olmak kaydıyla istanbulda olsam hemen yaptırırdım

Maliyet nedir ?

Fabrikasyon bej dösemede buraların deri gelip ! Siyah dösemede kumaş gelmesi absürt bir durum zaten.

Dikişler siyah olmak kaydıyla istanbulda olsam hemen yaptırırdım

Maliyet nedir ?
Maliyet paylaşmamayı tercih edeceğim abi, bu kadar hızlı değişken bir piyasada kimseyi zor durumda bırakmak istemem.

Düşünenler varsa instagram @artcarcemadali ile iletişime geçebilirler.

Güzel işe yarar bir değişiklik olmuş, güle güle keyifle kullanın inşallah.

@Furkan Hayırlı olsun.
Sanki kolçak dikiş rengi koltuklarla aynı olsaymış daha bir orijinal olurmuş.

Hayırlı olsun hocam. Güzel gözüküyor. Çok isabetli ve parasını hakeden bir modifikasyon yapmışsınız.
Bej ile antrasit döşeme arasındaki kaplama farkını uzun bir süre bilmiyordum.
Bej döşeme aracım. Bir arkadaşımın sıfır antrasit döşeme Golf'üne bindiğimde o bölgelerin kumaş olduğunu görünce küçük çaplı bir şok geçirmiştim. Sürekli temas ettiğiniz o parçalardaki deri kaplamanın aracın genel kalite algısına inanılmaz etki eden bir unsur olduğunu anlamıştım
Güzel günlerde kullanın.

Hayırlı olsun hocam. Güzel gözüküyor. Çok isabetli ve parasını hakeden bir modifikasyon yapmışsınız.
Bej ile antrasit döşeme arasındaki kaplama farkını uzun bir süre bilmiyordum.
Bej döşeme aracım. Bir arkadaşımın sıfır antrasit döşeme Golf'üne bindiğimde o bölgelerin kumaş olduğunu görünce küçük çaplı bir şok geçirmiştim. Sürekli temas ettiğiniz o parçalardaki deri kaplamanın aracın genel kalite algısına inanılmaz etki eden bir unsur olduğunu anlamıştım
Güzel günlerde kullanın.
Teşekkürler (y)
Kalite algısını çok etkiliyor bence de.

Guzel olmus.Guzel gunlerde kullanin.
Teşekkürler (y)

Maliyet paylaşmamayı tercih edeceğim abi, bu kadar hızlı değişken bir piyasada kimseyi zor durumda bırakmak istemem.

Düşünenler varsa instagram @artcarcemadali ile iletişime geçebilirler.
Fiyatını paylaşmanız herkes icin yol gösterici olabilir. Fiyat sabit kalmaz zaten patatesi gecen hafta 5 e aldım bu hafta 10 olmuş bunu söyleyerek pazarci abiyi zor duruma sokmus olmuyorum. İsteyen 10a alır isteyen almaz.

Paylaşımlarda genel olarak fiyat konusunda ki bu gizemi bir türlü çözemedim.

Fiyatını paylaşmanız herkes icin yol gösterici olabilir. Fiyat sabit kalmaz zaten patatesi gecen hafta 5 e aldım bu hafta 10 olmuş bunu söyleyerek pazarci abiyi zor duruma sokmus olmuyorum. İsteyen 10a alır isteyen almaz.

Paylaşımlarda genel olarak fiyat konusunda ki bu gizemi bir türlü çözemedim.
Paylaşmama sebebimi açıkça yazdım, herhangi bir gizem yok. Bahsi geçen işletme ulaşılamayan bir yer değil; bilgileri paylaştım, isteyen fiyat alabilir.

@Furkan moderatörümüzün güzel paylaşımdan sonra. Çoktandır aklımda olan bir uygulamayı yaptırdık, silinmesi der olan yerlerden kurtuldum 😊

Ekli dosyalar

• 84DFAB46-84D4-4B4B-9EF2-31408A6C7F36.jpeg
    84DFAB46-84D4-4B4B-9EF2-31408A6C7F36.jpeg
    205.5 KB · Görüntüleme: 136
  • 9DA7BCEE-B6A3-42E0-BC62-522ED6BBA5AB.jpeg
    9DA7BCEE-B6A3-42E0-BC62-522ED6BBA5AB.jpeg
    215.4 KB · Görüntüleme: 134
@Furkan moderatörümüzün güzel paylaşımdan sonra. Çoktandır aklımda olan bir uygulamayı yaptırdık, silinmesi der olan yerlerden kurtuldum 😊
Hocam sizde de kaplamadan önceki kumaşta kapı tarafındaki kol koyma yerinde beyaz beyaz lekeler oluyormuydu? Sanırım terden kaynaklanıyordu. Bende sadece yanlar için sipari geçtim gelince uygulayacağım

Hocam sizde de kaplamadan önceki kumaşta kapı tarafındaki kol koyma yerinde beyaz beyaz lekeler oluyormuydu? Sanırım terden kaynaklanıyordu. Bende sadece yanlar için sipari geçtim gelince uygulayacağım
Terden değil hocam, yağmur suyu da damlasa iz yapıyor.

Geri
Üst Alt