İstanbul Anadolu Yakası - Spor Yay Montaj Yeri Önerisi

golfmk7fan

Üye
İsim
Emre
Merhabalar aracıma 3.5 cm Vogtland yay aldım. Yayları nerede taktırsam diye minik bir araştırma yaptım. Bostancı Aydın Amortisör ve Ümraniye Hedef Amortisör öneriliyor. Daha önce benzer şekilde yay montajı yaptırıp , işçiliğinden memnun kalıp önerebilieceğiniz yer var mı ? Tercihim İstanbul Anadolu yakasında olması.

Merhaba, ben montajı başarana yaptırmıştım. Memnun kaldım, kısa sürüyor.
Hedef amortisöre de yaptırabilirsiniz, sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum fiyat olarak da başarandan bir tık daha uygun olur muhtemelen.
Yayların montajından sonra rot ayarı yaptırmayı ve 1-2 ay sonra ayarı kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin, hayırlı olsun.

Merhaba, ben montajı başarana yaptırmıştım. Memnun kaldım, kısa sürüyor.
Hedef amortisöre de yaptırabilirsiniz, sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum fiyat olarak da başarandan bir tık daha uygun olur muhtemelen.
Yayların montajından sonra rot ayarı yaptırmayı ve 1-2 ay sonra ayarı kontrol ettirmeyi ihmal etmeyin, hayırlı olsun.
Teşekkürler dikkate alıcam yorumlarınızı

Aracınız dizel mi benzinli mi?
Benzinli 1.2

Yayları taktırdıktan sonra konfor durumunu benimle paylaşırmısınız hocam bende vogtland taktırma düşüncesindeyim

Yayları taktırdıktan sonra konfor durumunu benimle paylaşırmısınız hocam bende vogtland taktırma düşüncesindeyim
İlk izlenimlerim olumlu görüntü inanılmaz fark ediyor.Virajlarda yatma ve gövde salınımı neredeyse yok.Konfora gelince %20-25 düştü inanılmaz sertlik yok bence kabul edilebilir.Sert kasislerde spor yayın gerginliğini hissediyorsunuz onun dışında gayet normal öneririm.

Geri
Üst Alt