automaster hakkında düşünceleriniz nelerdir?

HCIHAN

Üye
İsim
Hüseyin
Merhabalar;

Ben aracımı dün teslim almaya gittiğimde VW çatısı altında hizmet veren automaster (www.automaster.com.tr)

isimli bir firma öğrenmiş oldum.

Teslimat sonrası yaptırmak istediğim boya koruma/kaput -tampom filmi konuları vardı. Bu firmadan hizmet alan arkadaşlar varsa düşüncelerini (kalite fiyat işcilik ve ZIRCONITE KAPLAMA, kaput filmi vs. hakkında ) paylaşabilir mi?

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracin hayirli olsun. Istanbul'da misin?AutoMaster Kartal'da gorunuyor.

By me

sayın hocam bende aldığımda bu paketten yaptırdım boya koruma komple kaput filmi koltuk ve motor koruma 100 tl dediler...sadece zirkonite de 1250 yada 1500 demişlerdi ben 700 ilk paketi anlaştık kaput filmi güzel boya koruma motor ve kaput filmide fena değil..zaten şöyle düşünün komple motor kaputu için şeffaf film bile en uygun 350-550 arası yaptırabilirsiniz bende 

@arfkyncbu bahsettiğiniz paket ne zaman geçerliydi. siz kaput koruma, aracın kalan her yerini zirkonite uygulaması yanında koltuk ve motor koruma için 1000 TL çok iyi bence. Bu işi ne zaman yaptınız acaba.memnunmusunuz işcilik nasıl. araca zarar vermeden yapılardır umarım.

@arfkyncbu bahsettiğiniz paket ne zaman geçerliydi. siz kaput koruma, aracın kalan her yerini zirkonite uygulaması yanında koltuk ve motor koruma için 1000 TL çok iyi bence. Bu işi ne zaman yaptınız acaba.memnunmusunuz işcilik nasıl. araca zarar vermeden yapılardır umarım.
@HCİHAN hocam 12 ayda istanbulda aracı alırken bir bayan geldi kampanya var dedi 1000 tl dedi yaptırma oralı olmadım pazarlık yaptık 700 yaptırdım.zirkonit seramik kaplamayı ise sadece 1500 ama 1200 olur demişti ben..ilk paketten yaptırdım menunum.ama sıkı paazarlık yaptım.sizde yapın..

Bugun yine Ankarada dogus otodaki automaster ile görüştüm. Nano boya koruma ile zirkonit korumadan bahsetti. Bu korumalardan birini secersek; motor koruma, göğüs deri ve plastik koruma, direksiyon ve vites topuzu koruma, jant koruma ve cam su itici ücretsiz olacakmış. (Koltuk koruma arac teslimatinda hediye kupon verilmişti. ). Fiyata gelirsek nano koruma (1 yil garanti ve 52 yikama dayanıklıliginda) 600 Tl +kdv, zirkonit koruma (2 yil garanti ve 6 yil dayanikli) olursa 1200 Tl +kdv dediler. On kaput filmi ise 500 Tl. Uygulama sabah 8:30 dan aksam 18:00 kadar surecek. Kucuk hasar çizik var ise uygulama suresi uzayacak. Bu konu hakkinda yorumlarinizi akabilirmiyim. Teşekkürler selamlar. 

@HCİHAN şimdiye kadar hiç boya koruma yaptırmadım. Çok param olursa belki yaptırırım :)

Geri
Üst Alt