Golf 8 Kırık Depo Benzin Kapağı Çözümü

sergentunc

Üye
İsim
Sergen
Arkadaşlar uzunca bir süreden sonra tekrar merhaba. Golf 8 aracımın bugün yıkamadan sonra fark ettim ki depo benzin kapağı kırılmış, muhtemelen bir akaryakıt istasyonunda birisi yaptı ama fark edemedim. Fark etmem geç oldu. Kapağın servisteki fiyatı için de bir bilgim yok ve gereksiz de bir ücret ödemek istemiyorum. Orjinal kapağı bulabileceğim bir yer var mı onu da bilmiyorum tabi :) çözüm öneriniz olursa seve seve dinlerim.

Ekli dosyalar

• 698AF5F2-EAB8-4225-983B-7FA1CA718AD2.jpeg
    698AF5F2-EAB8-4225-983B-7FA1CA718AD2.jpeg
    117.7 KB · Görüntüleme: 105
Akaryakıt istasyonu, zannetmiyorum..

Benzin çalma girişimi olabilir mi, araç garaj dışındaysa olabilir.

Servisten başka bir yerde yoktur heralde.
Çıkma olsa o da pahalıdır.

Geçmiş olsun

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Upvote 0
Arkadaşlar uzunca bir süreden sonra tekrar merhaba. Golf 8 aracımın bugün yıkamadan sonra fark ettim ki depo benzin kapağı kırılmış, muhtemelen bir akaryakıt istasyonunda birisi yaptı ama fark edemedim. Fark etmem geç oldu. Kapağın servisteki fiyatı için de bir bilgim yok ve gereksiz de bir ücret ödemek istemiyorum. Orjinal kapağı bulabileceğim bir yer var mı onu da bilmiyorum tabi :) çözüm öneriniz olursa seve seve dinlerim.

Geçmiş olsun ayaryakıt istasyonlarında yanlışlıkla açılırken falan yapılacağını zannetmiyorum ama plastik tampon kaynağı yapan yer yapar. Boşuna servisten almayın veya kaskonuzu bozmayın.

Upvote 0

Geri
Üst Alt