böyle bir duruma %4,5 az haklısın Hasan kardeşim, kaskoda eski aracı sattıktan sonra 6 ay gibi bir süre mi var?

@Krsdylmz01 Hocam, benim düşüncem aracı tam olarak kontrol edip hatta test edip görmeden (Boya kalınlığına kadar) hiçbir ödeme yapmayın. Aracı hazırlasınlar, sigortalarını taksınlar, kontrollarınızı bitirin, sonrasında ödemeyi gerçekleştirin. Bu istek çok normal ve hiçbir ST buna hayır diyemiyor. "Sen olsan" deyince iş bitiyor zaten.

3 günlük üretim süresi! belki tesadüftür ama benim siparişim de 3 gün sürdü ve gördüğüm kadarıyla stokta bekleyen önceden hazırlanmış yarı ürünlerle üretilmiş. Bence aracı mutlaka görün ve herşeyin istediğiniz gibi olduğundan emin olun.

Saygılar...

Hocam benim anlamadıgım konu cihazda mute tusu varsa eski cihazmı oluyor? Üzücü bi durum olmuş ama iyi farketmişsiniz ben olsam anlamazdım..

Sent from my iPhone using Tapatalk

@HaK hocam bu kadar zaman beklediginiz aracinizi teslim alamamaniza uzulmekle birlikte aldiginiz karari begeniyor ve destekliyorum.umarim gonlunuzdeki araca en kisa zamanda ulasirsiniz.

Ben siparis vermedim,hazir arac aldim ama teslimat suresinde yasadigim memnuniyetsizligim nedeniyle az kalsin iptal ediyordum.

Dogus acilen profesyonel bir sekilde yonetilmeli ve st lerine musteri memnuniyetini asilamali.

Biktirdilar artik..

@magic Emre Kardeşim, aslında bazı şeylerin telafisi para ile mümkün olamıyor, kafanızdaki duyguları, düşünceleri yenmeniz gerekiyor. O Mute düğmesini görmek, kullanmak haksızlık, keyfililk, bananecilik dolu bu olayı hatırlatacak bana. Biliyorum, önce yenmeye çalışacağım ama ısanamayacağım, sevemeyeceğim ve kopacağım, serüven satış ilanı ile sonlanacak.

Rahat olmak, boşvermek daha mı iyi, sağlık için elbette daha iyi, ama tarihte kötü giden şeyleri boşverenler değil, boşvermeyip rahatsız olanlar düzeltmiştir hep. Keşke bizler de rahatsız olduğumuz şeyleri haykırabilsek, hakkımızın peşine düşebilsek, millet olarak değerimizi arttırabilsek... Neyse çok uzatıp senin de kafanı şişirmeyeyim kardeşim, Senin için bu sürecin tam istediğin gibi sonlanmasını diliyorum.

Aracnı satıp da kaskonu iptal ettirdiğin tarihten başlamak üzere, 180 gün içinde adına yeni kasko yaptırmadığın taktirde, hasarsızlık indirimi sıfırlanıyor.

Saygılar...

@HaK hocam aynen dediğiniz gibi yapacam ben göremicem ama babamı göndercem bilen biriyle can sıkan bi durumla karşılaşmak hiç istemediğim bir durum sonuçta o kadar beklemişiz  içime sinmez ise almanında bi anlamı yok 2 güne belli olacak medya ekranın 24a olması bnm için çok önemli değil ama madem 2015 ortasından sonra bu cihazla gelmesi gerek araçların neden eski cihazla alayimki  yada iyi bir indirim yapacaklar 

Sn.Hak Hocam,karşılaştığınız/karşılaşabileceğimiz durum çok üzücü dikkatiniz ve davranışınızdan dolayı sizi kutluyorum ve yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum.Ben daha önce golf kullanmamış golf siparişi vermeyi düşünen biri olarak, bir an sizin durumunuza kendimi koydum ve içime bir korku düştu ben maalesef birşey anlamadan aracı alır gelirdim sonradan anlasamda iş işten geçmiş olacaktı.Ama siz ve diğer forum uyesi arkadaşlarım sayesinde bilinçleniyorum,eğer bir gün golf alırsam hemen boya kontrolu dahil herşeyi kontrol edeceğim.
Geçen aylarda bende Antalya Alvin bayisini şikayet etmiştim,araç nasıl olsa satıyor,müşteri sesini çıkarmıyor diye st ilgi sıfır kendini geliştirme bilgi verme konusunda hiçbirşey umrunda değil.Araç almaktan fazgeçmiştim İstanbuldan memnuniyetimi sormak için  arayan yetkiliye durumu anlattım Sanırım cezayi yedi bayi...Dediğimiz gibi hepimiz ne emeklerle para kazanıyor ve bunca zaman bekliyoruz üstüne ikinci sınıf insan muamele görüyoruz bunun artık değişmesi ve DUR denmesi lazım

İnanın keşke şu milli aracımız şuan çıksa tüm eksiğine/eksiklerine rağmen ülkem kalkınsın diye hiç olmassa sırf param Türkiye kalsın diye milli aracımızı alacağım ama henüz çıkmadı

Yaşadığınız olaydan dolayı üzüntülerimi tekrar dile getiyorum herşeyde vardır bir hayır diliyorum Saygılarımla iyi günler diliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
@umut81 Hocam, desteğiniz, düşüncelerimin yanında olmanız çok güzel, umarım bu ve buna benzer haksızlıklara DUR diyecek bilince toplum olarak ulaşırız en yakın zamanda.

Bence milli arabaya da o kadar fazla güvenmemek lazım, tüm kalıpları dışarıdan satın alınmış, tutmamış, ömrü bitmiş, eski model bir aracın prototip bozmasından başka bir şey değil. Sadece milli duygularımızı istismar etmek için kullanılan bir araç, amacı-hedefi-sonu yok yani. Farkındaysanız Bizlere ihtiyaçları olduğunda ısıtıp ısıtıp önümüze sürüyorlar, misina ucundaki yem gibi, bizler de bir güzel yiyoruz. Paramızın ülkemizde kalacağı (hatta şu andakilerin kalıp kalmadığı) konusu da çok şüpheli ve muamma. Bu konuya girersek çıkamayız, daha sonra konuşma fırsatımız olursa konuşuruz inşallah...

Saygılar...

Üretici Firma tarafından bu konuda bir değişiklik yapıldığına dair bize iletilen bir bilgi bulunmamaktadır. Aracınızın medya ekranı Higline donanım olduğu için ""Composition Media" Radyo-CD-MP3-WMA çalar (Türkçe dil seçenekli, 6,5" renkli dokunmatik ekran)" şeklinde gelecektir. Üretimde ya da gelecek araç ile ilgili buton veya farklı bir iç ekipman ile ilgili bilgiyi görüntüleyememekteyim. Aracınızı teslim aldıktan sonra olası bir memnuniyetsizlikte 444 89 24 Vw Diyalog Ekibimizi arayabilirsiniz. Aracınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun.                                                                                                   canlı destek linkinden gelen msj bu konuyu sordum 

@Krsdylmz01 hocam eski cihaz gelirse siz de tavrınızı koyarsınız. Böylece güzel bir tepki ile karşılaşırlar. Bu konuda öncü olmuş olursunuz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf aynen öyle yapacam hocam ya iyi bi indirim yapacaklar yada iptal ettirecem bakalım salıya kadar belli olacak

bu konuyla ilgili bilgili biri check list hazirlarsa cok iyi olur aslinda benim gibi arac konusunda detayli bilgisi olmaanlar icin. Araci teslim almaya gittigimizde bunlarin hepsini kontrol ederiz

bu konuyla ilgili bilgili biri check list hazirlarsa cok iyi olur aslinda benim gibi arac konusunda detayli bilgisi olmaanlar icin. Araci teslim almaya gittigimizde bunlarin hepsini kontrol ederiz
Rehber bölümünde var hocam. Buna 6.5 media kontrolü eklemeli ;)

Üretici Firma tarafından bu konuda bir değişiklik yapıldığına dair bize iletilen bir bilgi bulunmamaktadır. Aracınızın medya ekranı Higline donanım olduğu için ""Composition Media" Radyo-CD-MP3-WMA çalar (Türkçe dil seçenekli, 6,5" renkli dokunmatik ekran)" şeklinde gelecektir. Üretimde ya da gelecek araç ile ilgili buton veya farklı bir iç ekipman ile ilgili bilgiyi görüntüleyememekteyim. Aracınızı teslim aldıktan sonra olası bir memnuniyetsizlikte 444 89 24 Vw Diyalog Ekibimizi arayabilirsiniz. Aracınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun.                                                                                                   canlı destek linkinden gelen msj bu konuyu sordum 
Bana da bu cevaba benzer bir cevap vermişti st, onun için ben yarın şu şekilde bir araç gelirse almam diyeceğim... bunu şimdiden söylemek mi iyi yoksa bir sorun olursa mı restleşmeli acaba? Hale bakın binlerce lira verdiğin, herşeyini beğendiğin bir araçta nelerle uğraşıyorsun...

@magic Herşey çok net aslında Emre kardeşim. Ekteki foto Türkiye için basılan ve tüm Doğuş oto bayilerine dağıtılan katalogtan. Highline donanım seviyesinde gelmesi gereken medya cihazı 03 nolu görüntüdeki cihaz. Sol en alt butonu VOICE. Ben bu cihaza para ödüyorum. Ama nedense Türkiye'ye MUTE yazan eski model cihazlarla geliyor araçlar ve Doğuş çalışanı aptala yatan yazılar ile durumu geçiştirmeye çalışıyor, resmen bizimle dalga geçiyor.

Ben neden yeni teknoloji 2016 model televizyon fiyatına eski teknoloji 2015 model televizyon alayım ki? Haksız mıyım? Daha da  kötüsü, bu ülke insanı neden bu muameleye layik görülsün ki?

Saygılar...

image.jpeg

Geri
Üst Alt