Aracımın özellikleri nelerdir?

orhangokce

Yeni Üye
İsim
Orhan
Araç
Golf 6
Malesef yeni aldığım aracın özelliklerinin çoğunu bilmiyorum.arac kitapçığı da yok ki olsa da genel yazıyor yanılmıyorsam.
Acaba 2012 TDI Golf Highline özellikleri nelerdir?far sensörü ve yağmur sensörü var onu biliyorum..ama tüm özellikleri öğrenmek istiyorum..
Teşekkürler..

Malesef yeni aldığım aracın özelliklerinin çoğunu bilmiyorum.arac kitapçığı da yok ki olsa da genel yazıyor yanılmıyorsam.
Acaba 2012 TDI Golf Highline özellikleri nelerdir?far sensörü ve yağmur sensörü var onu biliyorum..ama tüm özellikleri öğrenmek istiyorum..
Teşekkürler..

Standart ve opsiyonları içeren aşağıdaki broşürü inceleyebilirsinir.
https://www.yumpu.com/tr/document/read/27030484/golf-bonubon.pdf

Şase numarası ve ruhsat ile bir Volkswagen Yetkili bayii/servisinden bilgi isteyebilirsiniz.

hayırlı olsun.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Evet kusura bakmayın aracım golf 6 yazmayı unutmuşum.
Linkleri inceleyeceğim teşekkürler

2012 6. ay çıkışlı aracımda xenon far var mı acaba?

yok gözden kaçırmadım linki gördüm fakat golf 6 nın fotoğrafları mevcut golf 7 için olduğuna emin misiniz

Ya bir şey daha sormak istiyorum ama fazla mı oluyorum?
Aracim 2012 TDI Highline Golf 6
Kol dayama sinin içinde aux girişi yok.
Bu normal mi?izlediğim videolar da var diyordu.

2012 6. ay çıkışlı aracımda xenon far var mı acaba?
Ya bir şey daha sormak istiyorum ama fazla mı oluyorum?
Aracim 2012 TDI Highline Golf 6
Kol dayama sinin içinde aux girişi yok.
Bu normal mi?izlediğim videolar da var diyordu.
Estağfurullah.

Aracınızda olan özellikler var olmayan özellikler yok.

Bunun için herhangi bir Volkswagen'e uğrayarak Şase numarasından aracınızda fabrika çıkışlı ne var ne yok ortaya çıkar.
Şunu da belirteyim. Aracınızın durumunu bilmiyoruz. Bu sebeple aracın ilk sahibi olmadığınız için sonradan eklenen özellikler de olmuş olabilir. Orijinalinde olan bir özelliği de çıkarıp size satmamışlardır diye düşünüyorum.

Bazı donanımlar, seçilen başka bir donanım sebebiyle eklenebilir/gelebilir, değişebilir ya da çıkabilir.

Malesef yaşadığım yerde hatta ilde bile VW servis yok.
En çok da bu beni üzüyor zaten :(
Estağfurullah.

Aracınızda olan özellikler var olmayan özellikler yok.

Bunun için herhangi bir Volkswagen'e uğrayarak Şase numarasından aracınızda fabrika çıkışlı ne var ne yok ortaya çıkar.
Şunu da belirteyim. Aracınızın durumunu bilmiyoruz. Bu sebeple aracın ilk sahibi olmadığınız için sonradan eklenen özellikler de olmuş olabilir. Orijinalinde olan bir özelliği de çıkarıp size satmamışlardır diye düşünüyorum.

Bazı donanımlar, seçilen başka bir donanım sebebiyle eklenebilir/gelebilir, değişebilir ya da çıkabilir.

Malesef yaşadığım yerde hatta ilde bile VW servis yok.
En çok da bu beni üzüyor zaten :(
İsterseniz herhangi bir Volkswageni arayip ricada bulunularak belki yardımcı olabilirler.

Aracınızın resimlerini paylaşırsanız fikir verebilen de olacaktır.(Örneğin farların Halojen mi xenon mu olduğu hakkında)

Geri
Üst Alt