Generali Kasko - Sözleşme Maddelerini yerine getirmedi.

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Generali Kasko ile yetkili servis kullanımlı olacak şekilde kaskomu yaptım.
Ön cam çatlağından ötürü aracı yetkili servise bıraktım. Dosya açıldıktan sonra "sadece anlaşmalı servislerde fark çıkmaz" diyerek, fark talep ettiler.
Sözleşmemi tekrar incelediğimde, marka yetkili servislerinde muafiyet uygulanmaz diye madde var.
Çağrı merkezi kayıtlarımı dinleyin dediğimde onunla alakalı da çalışan yanlış bilgi vermiş diye savunuyorlar.
Kısacası Generali Sigortadan uzak durun.
Screen Shot 2021-12-10 at 21.05.46.png

Bilinçli olmayan kullanıcı olsa he deyip geçiştirecekler. Ben de çıkan farkı merak ettim, bir de sonuç olarak cam değişimi nasıl sağlandı Yusuf abi?

Bilinçli olmayan kullanıcı olsa he deyip geçiştirecekler. Ben de çıkan farkı merak ettim, bir de sonuç olarak cam değişimi nasıl sağlandı Yusuf abi?
İşlemleri yetkilide yaptırdım. Ücreti ödedikten sonra tamamını talep edeceğim. Vermezlerse sigortaTahkim vs hakkımı eninde sonunda alırım :)

Hayırlı olsun kasko poliçesinde o kadar sayfa varki ben okumadım:) ama dikkat etmek gerek groupama dan devam ediyorum şuana kadar sırun yaşamadım… bemce alırsın…

Generali Kasko ile yetkili servis kullanımlı olacak şekilde kaskomu yaptım.
Ön cam çatlağından ötürü aracı yetkili servise bıraktım. Dosya açıldıktan sonra "sadece anlaşmalı servislerde fark çıkmaz" diyerek, fark talep ettiler.
Sözleşmemi tekrar incelediğimde, marka yetkili servislerinde muafiyet uygulanmaz diye madde var.
Çağrı merkezi kayıtlarımı dinleyin dediğimde onunla alakalı da çalışan yanlış bilgi vermiş diye savunuyorlar.
Kısacası Generali Sigortadan uzak durun.
Ekli dosyayı görüntüle 52955
Poliçenizde bu madde var ise paşa paşa ödeyecekler hepsini. Ödemezlerse tahkimden alırsınız zaten . Açık açık yetkili serviste bir hasar muafiyetsiz değişim diyor.
Kandırmanın peşindeler.

Geçmiş olsun.Bahsedilen şirket internet sitesindeki anlaşmalı kurumları güncellemeyi sevmez.Sitede anlaşmalı olduğu yazdığı servise gidersiniz değiliz der,anlaşmasız servise gidersiniz açıldığından beri işortağıyız der.Kaskoda 500k üstüne imm teminatı vermez...

çeken bilir :)

Geri
Üst Alt