8inç Medya Ünite Belirsizliği

mea

Üye
İsim
ali
Herkese güzel hafta sonları sevgili forum üyeleri..

Birkaç zamandır comf. aracıma geri görüş kamerası takmayı düşünüyordum. Hepimizinde bildiği gibi bunun için kamerayı destekleyen bir multimedya ekranına da ihtiyacım vardı.

Gerek grup içi gerek çevreden araştırmalarım sonrası RCD330 ve discovery pro arasında kaldım. RCD 330 un ses kalitesi hakkında yapılan yorumlar ondan biraz uzak durmama neden oldu.

Alışveriş sitelerinde gezinirken şöyle bi ilana denk geldim. Satıcıya sordum ama bir bilgisi yok. Orj. olarak araçtan söküldüğünü söylüyor. Benim tahminime göre bunun bir de ünitesi olması lazım torpido içinde. Ama Çin üretimi yazınca ikilemde kaldım. Bu ürün kodlu medyanın bir ünitesi var mı. Yoksa bunlar Çin üretimi ünite istemeyen medyalardan mı?

Ekli dosyalar

• C2219752-404E-43F1-8D34-FF94D9182FB5.png
    C2219752-404E-43F1-8D34-FF94D9182FB5.png
    516.6 KB · Görüntüleme: 45

ekran haricinde 824 veya 840 ünite almalısın tabi kablo seti geri görüş falan kullanmak istiyorsan

• Beğen
Tepkiler: mea
Bu sadece ekran arkadaslarinda dedigi gibi, ekranlarin çoğu Çin üretimi zaten.

Rcd330 ile Discovery Pro arasinda baya fark var yanliz, neden 8" Ekranla Discover Media dusunmediniz (824 yada 840)

Discover Pro'nun hayalet ekrana navigasyon yansitmak ve dynaudio gibi ses sistemleri disinda bi avantaji yok zira, 9.2" ekran istemiyorsanız illa :)

Bu sadece ekran arkadaslarinda dedigi gibi, ekranlarin çoğu Çin üretimi zaten.

Rcd330 ile Discovery Pro arasinda baya fark var yanliz, neden 8" Ekranla Discover Media dusunmediniz (824 yada 840)

Discover Pro'nun hayalet ekrana navigasyon yansitmak ve dynaudio gibi ses sistemleri disinda bi avantaji yok zira, 9.2" ekran istemiyorsanız illa :)
Discover media için ünite gerekiyor mu? Yoksa o da RCD330 gibi direk tak-çalıştır mı?

Discover media için ünite gerekiyor mu? Yoksa o da RCD330 gibi direk tak-çalıştır mı?
Ünite + 8 inç ekran + kablo tesisatı + usb portu + mikrofon + usb port kablosu + 8 inç ekran çerçevesi lazım. Dahili navigasyonluysa ek olarak gprs antenide ekleniyor. Navigasyon destekli bir hayalet kadranınız varsa veya ileride takacaksanız navigasyon destekli discover medialar var onlardan alırsanız aktarabilirsiniz.

Ünite + 8 inç ekran + kablo tesisatı + usb portu + mikrofon + usb port kablosu + 8 inç ekran çerçevesi lazım. Dahili navigasyonluysa ek olarak gprs antenide ekleniyor. Navigasyon destekli bir hayalet kadranınız varsa veya ileride takacaksanız navigasyon destekli discover medialar var onlardan alırsanız aktarabilirsiniz.
Anladım teşekkürler. bayağı teferruatlıymış.
Herhalde yine RCD330'da karar kılacağım gibi. Temel amaç geri görüş kamerası dediğim gibi. Ses kalitesi olayını nasıl yaparım bilmiyorum artık...

Anladım teşekkürler. bayağı teferruatlıymış.
Herhalde yine RCD330'da karar kılacağım gibi. Temel amaç geri görüş kamerası dediğim gibi. Ses kalitesi olayını nasıl yaparım bilmiyorum artık...
Bende aynı sizin gibi 2012 highline aracımdaki üniteyi sırf kamera bağlamak için değişmeyi düşünüyorum alternatif arıyorum. Rcd330 da radyo logolarının yüklenememesi ve yol bilgisayarında müzik bilgilerini göstermemesinden dolayı çok sıcak bakmıyorum orjinal çözüm arıyorum bakalım umarım bulnur :)

• Beğen
Tepkiler: mea

Geri
Üst Alt