İzmir den bir üye daha..bir ben eksiktim :)

SERKAN YAMAN

Yeni Üye
İsim
SERKAN
Araç
GOLF 7
Selamın aleykum dostlar.41 yaşında hayallerinin arabası olan golf e kavuşmuş bir adamın mutluluğunu yaşıyorum şu günlerde.Sizlerle tanışmak tecrübelerinizi paylaşmak güzel bir duygu.Başlıktada yazdığı gibi izmir de yaşıyorum 1.6 tdi golf 7 aracımla aranızdayım.Hatta tanışma vesilesiyle izmir de iyi bir usta önerebilecek birileri var mıdır.malum 2. el arac bazı problemler var hallettirmem gereken.şimdiden tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim ;)

Aramıza hoş geldin İzmir'li. Aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güle güle kullanın. aracınızda olan hata/arıza veya bakım gerektiren kısımları yazarsanız daha sağlıklı bir yardım alabilirsiniz.

İzmir'de dış ve iç detaylı temizliği için önerebileceğim yer var. reklam olmaması açısından size dm'den yollayacağım.

cvp yazan herkese teşekkür ederim.aracımı benden önce kullanan arkadaş 21 yaşında.malum kanları kaynıyor.araca yazılım falan atmıs ve zorlamıs.aracın enjektörlerinden birinde yoğun yağ gördüm.sanırım kürbitör yada enjektörden kacak var.ayrıca motor suyu bıraz paslı.egr de tahmın edecegınız gıbı ıptal edilmiş :)bunlar öncelıklı sorunlar.zaten ben 10 kagıtı gözden cıkarmıstım almadan önce.ufak tefek sorunlarda mevcut ambıance ledlerının yanmaması ,sonradan takılan multımedyanın uyumsuz oldugunu düşünüyorum çünkü araç uyarı menusu ıngılızce türkçe değil vs...

Hoşgeldiniz keyifli forumlar.
Aracınız hayırlı olsun inşallah kısa sürede istediğiniz randımana kavuşur

Selamın aleykum dostlar.41 yaşında hayallerinin arabası olan golf e kavuşmuş bir adamın mutluluğunu yaşıyorum şu günlerde.Sizlerle tanışmak tecrübelerinizi paylaşmak güzel bir duygu.Başlıktada yazdığı gibi izmir de yaşıyorum 1.6 tdi golf 7 aracımla aranızdayım.Hatta tanışma vesilesiyle izmir de iyi bir usta önerebilecek birileri var mıdır.malum 2. el arac bazı problemler var hallettirmem gereken.şimdiden tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim ;)
Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim. =)

Aramıza hoşgeldin (bende yeni sayılırım) Gaziemir de 6.sanayide Gözde otomobil de volkan usta var Ailemizin 5 aracı var ben 5nide oraya götürüyorum gayet memnunum

Geri
Üst Alt