2016 1.4 TSi Allstar Akü Tavsiyesi

Golf1

Yeni Üye
İsim
Turgut
Herkese hayırlı günler dilerim. Arkadaşlar sabah aracımı kullanmak istediğimde akünün bittiğini gördüm. Yol bilgisayarı da aynı şekilde uyarı verdi. Acil akü önerisine ihtiyacım var. Aracın iyi niyet garantisi devam etmekte servistemi değiştirmeliyim. Yoksa dışardan mı alayım?

merhaba..
hayırlı günler..

beimde geçen sene bu zamanlar akü değişimi için uyarım gelmişti..
zaten serviste bu zamanlara denk geldiğinden akü için servisi tercih ettim..
dışarıda 600 iken 1000TL gibi bir rakama aküyü de eklettim..

iyi mi ettim.. bence evet..
beni sinirlendiren tek şeyin, aküyü söküp takmak için aldıkları 60-70TL lik işcilik ücreti..
hatta demiştim ayıptır, buna mı tenezzül ettiniz zaten 400-450 farkla sizden aldım..
deseydiniz ben söküp takardım, bagajda 12-13 yıldız anahtar bile vardı..

sizde de zaten uyarı vermiş, aksilik yaşamamak adına bir an önce değişim öneririm..

kazasız sürüşler ve sağlıklı günler dilerim..

Teşekkür ederim. Bende servisi aradım 1750₺ + işçilik (100₺) şeklinde fiyat verdiler. Benimde durum sizin gibi periyodik bakım zamanıma da 25 gün kaldı. Yalnız benim sıkıntım araç şuan çalışmıyor. Yerinde değilim yapabileceklerini söylediler ancak yol yardım masrafı çıkacak dediler. (200-250₺ gibi) Benim aracım zaten servis bakımlı iyi niyet devam ediyor bakımı serviste yaptırdığım için yol yardım ücretsiz olmalı neden böyle bir para talep edildi anlamadım.

Teşekkür ederim. Bende servisi aradım 1750₺ + işçilik (100₺) şeklinde fiyat verdiler. Benimde durum sizin gibi periyodik bakım zamanıma da 25 gün kaldı. Yalnız benim sıkıntım araç şuan çalışmıyor. Yerinde değilim yapabileceklerini söylediler ancak yol yardım masrafı çıkacak dediler. (200-250₺ gibi) Benim aracım zaten servis bakımlı iyi niyet devam ediyor bakımı serviste yaptırdığım için yol yardım ücretsiz olmalı neden böyle bir para talep edildi anlamadım.
O iste bi yanlislik var yolyardim ucretsiz yol yardim gelip yerinde degisirse servise gore bi 100tl daha ucuz bende gecen sene yolyardima degistirmistim

kaskonuz var ise ücretsiz servise çektirebilirsiniz..
uğraşamam derseniz de takviye ile çalıştırıp servise gidebilirsiniz..

bu arada ülkede kurdan dolayı fiyatlar da uçmuş.. :rolleyes:

kaskonuz var ise ücretsiz servise çektirebilirsiniz..
uğraşamam derseniz de takviye ile çalıştırıp servise gidebilirsiniz..

bu arada ülkede kurdan dolayı fiyatlar da uçmuş.. :rolleyes:
Hocam 1400₺ ye evde değiştirdi servis. Aklınızda bulunsun Doğuş Otonun yol yardımı lazım oluyor bu durumlarda

Hocam 1400₺ ye evde değiştirdi servis. Aklınızda bulunsun Doğuş Otonun yol yardımı lazım oluyor bu durumlarda
Valla benim serviste bakim yaptirmamin nedenlerinden biride bu yol yardim olayi.lastik degisimine bile geliyorlar.tamm her zaman olcak is degil ama coluk cocuk yolda kalinca mukemmel oluyor.ornegin benim akumde tam evin onune geldim bitti.aradim hemen ertesi gun geldi yepyeni tarihli akuyu 10 dakikada bagladi gitti.o yuzden her nekadar pahali olsada yetkili srvise devam

Bir kereye mahsus yol yardım ücretsizdir.

Oyle birsey demediler bir sefer filan diye
Her bakım yaptırdığınız zaman yol yardım 1 yıl ücretsizdir., yani atıyorum geçen sene kasım 2020 yılında bakım yaptırdınız 1 yıl boyunca ücretsiz yol yardım hakkınız vardır.

Geri
Üst Alt