İspark Girişi Hatalı Sürücü Terörü

golfcu91

Üye
İsim
burhan
Bir sürücü isparka girerken sürttü. Kapıda bir şey yok, çamurluk kısmı biraz içe göçtü, boyanmadan çekilir mi?

Beyaz çizgiler karşı tarafın boyası sanırım, pasta cila ile geçer.

Karşı taraf hem sürtüp hem sende suç diyor, beni deli etti. Kadın olmasa tutamazdım kendimi.

img_20211121_170848-jpg.52421

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun.Kendinizi tutarak çok büyük bir olumsuzluk yaşamaktan kurtulmuşsunuz.Dediğiniz gibi pasta ve cila ile halledilir.

Aman deyim !

El kaldırsan

Bana tacizde bulundu diyebilir. İş büyür.

Kadına şiddeti abarttılar bu ülkede.
Şeriat olsa kadına eli kaldıranın sağ eli kesilsine getirecekler nerdeyse.

Sanki bu ülkede hiç erkek ölmüyor. Erkek milletinde Norveç demokrasisi işliyor ya ? maaşallah
Erkekler Dayak yemiyor trafikte sokakta linç edilmiyor , kim vurduya gitmiyor sanki??

Sakın ha ?

Birebir yaşadım.
Gelmiş evimin otoparkına park etmiş aracını.
Seni tacizden içeri attırırım. 7 sülaleme linç ettiririm diyor?
Naparsın ???

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aman deyim !

El kaldırsan

Bana taciz de bulundu der. İş büyür.

Kadına şiddeti abarttılar bu ülkede.
Şeriat olsa kadına eli kaldıranın sağ eli kesilsine getirecekler nerdeyse.

Sanki bu ülkede hic erkek ölmüyor. Erkek milletinde Norveç demokrasisi işliyor ya ? maaşallah
Erkekler Dayak yemiyor trafikte sokakta linç edilmiyor , kim vurduya gitmiyor sanki??

Sakın ha ?

Birebir yaşadım.
Gelmiş evimin otoparkına parketmis aracını.
Seni tacizden iceri attırırım. 7 sülaleme linç ettiririm diyor?
Naparsın ???
Yav üstadım sorma ya laf anlatamadım isparkci bile diyor abla acelen ne diye yok

@ZUKERMAN

Bu forumda son 2 yıldır bu tarzda hitab eden olmadı.

"Gereksiz tip" iade etsem nafile

Yaş kaç??

Neyse forum senin buyur yazzzz.
Çamurlugu gördükçe sinirlerim bozuluyor kadının piskinligi beni deli etti. Yani ben nötr bir insanım piskinlige gelemem kadın erkek farketmez bana da neyse dedim

Çok geçmiş olsun hocam, terör ikiye ayrılır, silahlı ve silahsız diye, sizim burada mecaz anlamda kullandığınız aşikar, diğer arkadaş ta belli ki bu konularda hassas, anlayışla karşılamak lazım. araca gelince de çizin krokisini verin sigortaya. en çok tırstığım bir kadın ile münakaşaya girmektir. bir anlaşmazlık var ise siz geri durun sigorta halletsin.

Geçmiş olsun.
İstisnalar olabiliyor. Genellememek lazım.

Son düzenleme:
Trafiğe çıkmak o kadar zorlaştı ki, bilen de bilmeyen de yollarda.Birden yola çıkması, sol şeritle orta şeridi ortalayıp uyarılara aldırış etmeyişi... Işıklarda durup laf atmak için camı açtığında sürücünün erkek olmadığını fark ettim.O da ne! Yanındaki erkeği bana karşı davranması için fitilliyor.Gerekeni nezaket sınırları içerisinde söyledim.Demem o ki sorumsuzluğun erkeği de dişisi de aynı.Sorumluluk/insanlık , cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesidir.

Adam "şeytanın" kafasını kestim demiş

Yayın yasağı
Ctrl/alt/delete
Ram temizle
Format at konu kapansın.

"İnsana" şiddet !

Kromozom XY olunca ? olur böyle seyler........

Trafiğe çıkmak o kadar zorlaştı ki, bilen de bilmeyen de yollarda.Birden yola çıkması, sol şeritle orta şeridi ortalayıp uyarılara aldırış etmeyişi... Işıklarda durup laf atmak için camı açtığında sürücünün erkek olmadığını fark ettim.O da ne! Yanındaki erkeği bana karşı davranması için fitilliyor.Gerekeni nezaket sınırları içerisinde söyledim.Demem o ki sorumsuzluğun erkeği de dişisi de aynı.Sorumluluk/insanlık , cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesidir.
Klasik kadın davranışları volume 25: araba çalıştırılır, olmazsa olmaz olan ilk önce makyaj aynasını açıp makyajı bozulmuş mu kontrol edilir., önüne arkasına bakmadan park yerinden çıkılır., Akşam saat 21:00 fakat makyajı iyi mi değil mi kontrol etmeyi asla unutmazlar ancaak Avanak Apti gibi farları açmak akıllarına gelmez. gece karanlığında kornaya basa basa farları açmadan araba kullanmak., zaten pek çoğu farları nerden açıyoruz onu bilmiyor., bilenlerin de ilk 20 dk. aklına gelmiyor., En sonunda yaa galiba bir tuhaflık var bu sokak aydınlatmarı neden yanmıyor yolu göremiyorum diyee söylenerek aaaaa evett bu arabanın farları vardı dimi diyee beyninde bir yerlerde ampül yanıyor sonra da aracın ampüllerini yakıyorlar...

Son düzenleme:
@forzaGilles

Hanım sürücüler icin comfortline dan golflerden itibaren.

İç dikiz aynası,,,kapıdan ayna ayarını M konumuna alınca ayna otomatik gözlerden dudaklara aşağı doğru konum almalı.
Otoparkta Vitesi N ye alınca makyaj modu.

Geri
Üst Alt