Retrofit & Scirocco RCD 510 Orjinal Bluetooth Modül ekleme.

musiqzz

Üye
İsim
Oğulcan
Araç
Scirocco
Merhaba arkadaşlar,
uzun süredir aracımda bluetooth olmamasından dert yanıyordum, android veya orjinal olmayan uygulamalara da pek sıcak bakan biri değilim.
RCD510 için orjinal bluetooth modülü arayaşına girmiştim Ender elektronik bu parçaya 2500tl fiyat biçince biraz bekledim.
Sonra internette 750 tl ye parçayı bulunca hemen aldım. Parçamız bu;
WhatsApp Image 2021-11-08 at 11.56.57.jpegWhatsApp Image 2021-11-08 at 11.56.58.jpeg

Daha sonrasında montaj için Ender elektroniğin yolunu tuttum (350 Tl ödedim bu iş için yaklaşık 1 saat sürdü kodlama + montaj)

Sırada montaj fotoğrafları var;

WhatsApp Image 2021-11-09 at 17.18.18.jpegWhatsApp Image 2021-11-09 at 17.38.53.jpeg

Parça tamamen orjinal olduğu için yerleri hazır, mikrafonuda üstteki tepe lambasının orda soket girişine direkt takılıyor.
montajdan sonra vag comdan araca tanıtma işlemi yapıldı
bu da işlemler bittikten sonraki fotoğraflar
(hem telefonla görüşme hemde bt müzik dinleyebiliyorum artık aracın cidden kaderi değişti çok hayati özellikler bence. AUX kablosundan kurtuldum :) )

WhatsApp Image 2021-11-09 at 17.46.35.jpegWhatsApp Image 2021-11-09 at 17.46.36.jpegWhatsApp Image 2021-11-09 at 17.47.07.jpeg

Hayırlı olsun hocam. Parçayı dışarıdan alıp işçiliği işini bilen yerde yaptırınca kafa rahat oluyor.

Hayırlı olsun hocam. Parçayı dışarıdan alıp işçiliği işini bilen yerde yaptırınca kafa rahat oluyor.
kesinlikle öyle, başta kendim yapabilir miyim diye düşündüm ama imkanı yokmuş baya el becerisi istiyor :)

Hayırlı olsun modülü nerden aldınız mesaj atarmısınız banada lazım

Selamlar,
Çok güzel bir retrofit projesi olmuş Ben de bu parçadan arıyorum yana yakıla. Umarım bulabilirim.

Merhaba arkadaşlar,
uzun süredir aracımda bluetooth olmamasından dert yanıyordum, android veya orjinal olmayan uygulamalara da pek sıcak bakan biri değilim.
RCD510 için orjinal bluetooth modülü arayaşına girmiştim Ender elektronik bu parçaya 2500tl fiyat biçince biraz bekledim.
Sonra internette 750 tl ye parçayı bulunca hemen aldım. Parçamız bu;
Ekli dosyayı görüntüle 52097Ekli dosyayı görüntüle 52098

Daha sonrasında montaj için Ender elektroniğin yolunu tuttum (350 Tl ödedim bu iş için yaklaşık 1 saat sürdü kodlama + montaj)

Sırada montaj fotoğrafları var;

Ekli dosyayı görüntüle 52099Ekli dosyayı görüntüle 52100

Parça tamamen orjinal olduğu için yerleri hazır, mikrafonuda üstteki tepe lambasının orda soket girişine direkt takılıyor.
montajdan sonra vag comdan araca tanıtma işlemi yapıldı
bu da işlemler bittikten sonraki fotoğraflar
(hem telefonla görüşme hemde bt müzik dinleyebiliyorum artık aracın cidden kaderi değişti çok hayati özellikler bence. AUX kablosundan kurtuldum :) )

selamlar, bende de rcd 510 var fakat bluetooth yok sahibinden.com da orijinal 7P ile başlayan kodlu modül buldum fakat telefon görüşmesi yapılabileceğini ancak müzik dinleyemeyeceğimi söylediler bilgisi olan yarım

selamlar rcd 510 var aracımda fakat bluetooth yok sahibinden.com dan orijinal 7P ile başlayan modül buldum fakat bununla sadece telefon görüşmesi yapılabileceğini söylediler konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz? Bir de kablo tesisatı varmış galiba nasıl oluyor ve nerden bulabilirim soketleri vs.

Geri
Üst Alt