Kaldırıma Sürttüm

Extolytus

Yeni Üye
İsim
Bekir
Araç
Golf
20211105_014308.jpg

Beyler arka tamponu kaldırıma sürttüm sarı rengi geçmişti sildim ama tırnak girecek şekilde çizikler oluştu bunları nasıl ortadan kaldırabiliriz ?

Geçmiş olsun Hocam, resimde pek belli olmuyor, fakat fazla kafanıza takmayın. İçiniz rahatlasın istiyorsanız pasta cila işi halleder.

Bu tür durumlarda başlarda çok can sıkıcı olsa da zaman geçtikçe insan görmüyor artık. Adamın biri benim arka tamponda neşter misali kesik atıp gitmişti, tamponu komple boyatmayı bile düşündüm ama sonradan ufak bir rotüş boyayla işi hallettim. Şimdi hiç takmıyorum bile alıştık artık 😅

Geçmiş olsun Hocam, resimde pek belli olmuyor, fakat fazla kafanıza takmayın. İçiniz rahatlasın istiyorsanız pasta cila işi halleder.

Bu tür durumlarda başlarda çok can sıkıcı olsa da zaman geçtikçe insan görmüyor artık. Adamın biri benim arka tamponda neşter misali kesik atıp gitmişti, tamponu komple boyatmayı bile düşündüm ama sonradan ufak bir rotüş boyayla işi hallettim. Şimdi hiç takmıyorum bile alıştık artık 😅
Sağolun hocam ufak tefek şeyler araç emanet olunca işte bu ufak yer için pasta cila uygularlar mı

Sağolun hocam ufak tefek şeyler araç emanet olunca işte bu ufak yer için pasta cila uygularlar mı
Hmm durum farklı o zaman araç emanet olunca. Pasta cila hiç yoktan iyidir hocam uygulanır neden olmasın. Bir nebzede olsa en azından uzaktan bakınca göze çarpmaz.

Reflektörün üst tarafındaki 3-4 santimlik yeri diyorsanız hiç bir sey olmaz. Birisi özellikle göstermediği sürece fark bile edilmez. Hiç canınızı sıkmayın

Geri
Üst Alt