Golf 7.5 R Line Jant Öneriniz Nedir?

canerkemiksiz

Yeni Üye
İsim
Caner
Araç
Golf 7.5 R line
Herkese merhaba arkadaşlar aracım golf 7 comfortline modeldir. Aracıma 7.5 Rline dönüşüm uygulayacağım hatta parçalar şuan boyada şuan üstünde geçen ay takmış olduğum 17 dartfford jantlar bulunuyor aracı 18 dartford yapmalı mıyım ve jantlarımı gun metal renge boyatacağım coil takma konusunda ve soğuk presste kararsızım arabayı indirmeli miyim önerileriniz nelerdir ? Hayırlı günler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Herkese merhaba arkadaşlar aracım golf 7 comfortline modeldir. Aracıma 7. r line dönüşüm uygulayacağım hatta parçalar şuan boyada şuan üstünde geçen ay takmış olduğum 17 dartfford jantlar bulunuyor aracı 18 dartford yapmalı mıyım ve jantlarımı gun metal renge boyatacağım coil takma konusunda ve soğuk presste kararsızım arabayı indirmeli miyim önerileriniz nelerdir ? Hayırlı günler
Merhaba, aramıza hoş geldiniz

@Egehan hocamızın paylaştığı linkten kendinizi tanıtırsanız daha şık bir başlangıç olur. :)

Sürekli piste çıkan birisi değilseniz veya aracınızı 5cm den fazla basmayacaksanız bence coilover takmanıza gerek yok.

Soğuk press vs. hiç girmeyin, Eibach Pro Kit spor yay alıp keyfinize bakın derim. 18 janta geçecekseniz spor yay şart zaten, aksi halde nahoş bir görüntü ile karşılaşırsınız.

Jant konusunda da 17sini kullandığınız bir modelin 18ini almak görsel olarak sizi pek tatmin etmeyebilir, farklı model bakmanızı tavsiye ederim.

Merhaba, aramıza hoş geldiniz

@Egehan hocamızın paylaştığı linkten kendinizi tanıtırsanız daha şık bir başlangıç olur. :)

Sürekli piste çıkan birisi değilseniz veya aracınızı 5cm den fazla basmayacaksanız bence coilover takmanıza gerek yok.

Soğuk press vs. hiç girmeyin, Eibach Pro Kit spor yay alıp keyfinize bakın derim. 18 janta geçecekseniz spor yay şart zaten, aksi halde nahoş bir görüntü ile karşılaşırsınız.

Jant konusunda da 17sini kullandığınız bir modelin 18ini almak görsel olarak sizi pek tatmin etmeyebilir, farklı model bakmanızı tavsiye ederim.s
siteden sponsorlara ulaştım ama geri dönüş yapan olmadı bu eicbach pro kit spot yayı nereden temin edeceğim yönlendireceginiz bir yer varmı acaba ? Bİr sürü yay var hangisi orjinal hangisi değil onu da anlamak zor

Herkese merhaba arkadaşlar aracım golf 7 comfortline modeldir. Aracıma 7. r line dönüşüm uygulayacağım hatta parçalar şuan boyada şuan üstünde geçen ay takmış olduğum 17 dartfford jantlar bulunuyor aracı 18 dartford yapmalı mıyım ve jantlarımı gun metal renge boyatacağım coil takma konusunda ve soğuk presste kararsızım arabayı indirmeli miyim önerileriniz nelerdir ? Hayırlı günle

Aracınızın rengi jant seçiminiz açısından önem taşımaktadır. Her jant tasarımı her renge uygun kaçmaz. R line dönüşüm düşünüyorsanız Proteria modeli tavsiye ederim ama sen gün metal mi siyah mı onu aracınızın rengi belirlemeli

siteden sponsorlara ulaştım ama geri dönüş yapan olmadı bu eicbach pro kit spot yayı nereden temin edeceğim yönlendireceginiz bir yer varmı acaba ? Bİr sürü yay var hangisi orjinal hangisi değil onu da anlamak zor
Ben DP Tuning'ten temin etmiştim hocam, distribütör onlar.

Herkese merhaba arkadaşlar aracım golf 7 comfortline modeldir. Aracıma 7. r line dönüşüm uygulayacağım hatta parçalar şuan boyada şuan üstünde geçen ay takmış olduğum 17 dartfford jantlar bulunuyor aracı 18 dartford yapmalı mıyım ve jantlarımı gun metal renge boyatacağım coil takma konusunda ve soğuk presste kararsızım arabayı indirmeli miyim önerileriniz nelerdir ? Hayırlı günler
öncelikle soğuk pres işleminden uzak durun derim, yay çeliğinin çalışma yapısına aykırı. onun dışında formda oldukça bilgi mevcut bu konular ile alakalı, eibach yaylar iyidir daha spor ve konforlu bir sürüş sağlar, jant konusuna gelince de dartford un yanı sıra pretoria veya sebring jantlar da güzel, durban jantlar da güzel fakat çok klasikleşti. Bu arada aracın hali hazır durumunun bir fotoğrafını yollarsanız daha güzel yorumlama yapılabilir.

Merhaba bende aracıma 18' jant takmayı düşünüyorum yaz için. Aracım beyaz şuan baz halde body kit vs yok sadece yan marşpiyeller var. Yavaş yavaş başlamayı düşündüğüm için önce jant lastikle başlamak istedim. Piyano black Pretoria ve Club Sport arasında kaldım. Ayrıca birde şu konuda kararsızım 7.5 R body kit mi yaptırsam yoksa maddi olarak çok da kasmayacak şekilde R arka difizör, ön ek ve lip, spoyler, piyano black ayna kapakları, ön arka piyano black amblem ve marşpiyel bıçakları gibi idare edebilecek şekilde mi yapsam bilemedim. Komple body kit yerine bu şekilde yaparsam belki daha sonrasında comfortline için J far ve Led Stop alır olayı bitiririm diye de düşündüm. Fikirlerinize açığım hatta ihtiyacım var. Saygılar.

Merhaba bende aracıma 18' jant takmayı düşünüyorum yaz için. Aracım beyaz şuan baz halde body kit vs yok sadece yan marşpiyeller var. Yavaş yavaş başlamayı düşündüğüm için önce jant lastikle başlamak istedim. Piyano black Pretoria ve Club Sport arasında kaldım. Ayrıca birde şu konuda kararsızım 7.5 R body kit mi yaptırsam yoksa maddi olarak çok da kasmayacak şekilde R arka difizör, ön ek ve lip, spoyler, piyano black ayna kapakları, ön arka piyano black amblem ve marşpiyel bıçakları gibi idare edebilecek şekilde mi yapsam bilemedim. Komple body kit yerine bu şekilde yaparsam belki daha sonrasında comfortline için J far ve Led Stop alır olayı bitiririm diye de düşündüm. Fikirlerinize açığım hatta ihtiyacım var. Saygılar.
Merhaba eğer imkan varsa komple 7.5R body kit yapıp, Gun metal proteria , mallory veya sebring jant koyulabilir. Bence bu 3 dışında diğerleri golf'e çok yakışmıyor.

Merhaba eğer imkan varsa komple 7.5R body kit yapıp, Gun metal proteria , mallory veya sebring jant koyulabilir. Bence bu 3 dışında diğerleri golf'e çok yakışmıyor.
O imkanı yaratmaya çalışıyorum aslında :) gönlüm komple 7.5R body kit ve proteria janttan yana zaten. Takım olarak Lassa (21 üretim) lastik ile proteria piyano black jant buldum sıfır sayılabilir ama oda çok mu kara jant hissiyatı verir bilemedim açıkcası. Diğer öneriler için de teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt