Golftutkusu yeni arayüzü ile yayında

keşke uygulamamız olsa tarayıcı üzerinden değil de bir uygulama aracılığıyla golf tutkusunu kullansak daha hızlı bildirimleri telefona gelebilecek bir uygulama .Hemen bir bağış başlatalım toplayalım bir miktar yaptıralım :)

keşke uygulamamız olsa tarayıcı üzerinden değil de bir uygulama aracılığıyla golf tutkusunu kullansak daha hızlı bildirimleri telefona gelebilecek bir uygulama .Hemen bir bağış başlatalım toplayalım bir miktar yaptıralım :)
Katılıyorum

Ben yaparim bağış

Tapatalk cilar pamuk eller cebe :)

@AhmetCakmak :)(y)

Satılık ve alınık konuları artık "alışveriş" sekmesinde.

Şimdiden alana satana tekrar alana sonra tekrar satana, satılmayıp güncel:) yazana hayırlı uğurlu olsun.

Bu arayüzde hala problemler devam ediyor. Bir konuda yorum yapıyorum ana sayfada en üste taşınmıyor. Ayrıca daha önce açmış olduğum satılık ilanlarıma ulaşamıyorum. Profilde Son Aktiviteler ve Gönderiler sekmesi aynı şeyleri gösteriyor :(

Alışverişin segme olarak ayrılması süper olmuş.
Yönetimi tebrik eder teşekkür ederim.

Bu arayüzde hala problemler devam ediyor. Bir konuda yorum yapıyorum ana sayfada en üste taşınmıyor. Ayrıca daha önce açmış olduğum satılık ilanlarıma ulaşamıyorum. Profilde Son Aktiviteler ve Gönderiler sekmesi aynı şeyleri gösteriyor :(
Hocam arayüzde bahsettiğiniz gibi bir sorun bulunmuyor.

Alışveriş konuları artık anasayfada "Alışveriş" sekmesi altından takip edilebiliyor. Yakında birkaç düzenleme ile birlikte konusunu açacağız.

1643021952788.png

Kendi açtığınız veya başkasının açtığı konulara ise üye profilinde "Bul" seçeneğinden açılan konulara erişebilirsiniz.

1643021910054.png

Yenilikler her zaman iyidir hocam elinize emeğinize sağlık

mobilde konun üst kısmında pagination olmuyor. aşağıdan yukarı doğru okurum genelde. aşağıdan yukarıya giderken sayfa değiştirmek için aşağıya gitmek zorunda kalıyorum tekrar. iki bölgeye eklemek mümkünse fena olmaz. desktopta öyle. @AhmetCakmak

@ogzogz Oğuz hocam 1 aydan fazladır yoksun!
Umarım kötü birşeyler rahatsızlık vs yoktur ve iş yoğunluğudur.

Geri
Üst Alt