Golftutkusu yeni arayüzü ile yayında

Ahmet hocam mobil de yazilan mesajlarin duzenleme tusu yok. Yani yanlis bir harf yazinca duzenlemek istedigin de duzenle tusunu bulamadim ben.

Herkese selamlar dostlar,

Forum sitemizde sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek adına altyapımızı tamamen değiştirdik.

Bu süreçte denk geldiğiniz bir hata vs olursa bizimle paylaşırsanız hızlıca çözüm üretebiliriz.

Yakında güncellenen kuralları ve yeni özellikleri de yayınlayacağız.

Hayırlı olsun. :)

Not: Yeni üye kayıtları geçici olarak kapalıdır.
Elinize sağlık güzel olmuş

Bazı güncellemeler yapılmıştır. Yakında kapsamlı olarak forum kullanımına dair ipuçları yeni eklenecek özelliklerle birlikte paylaşılacaktır.

Yeni üye alımları birkaç gün daha kapalı kalmaya devam edecektir.

Profil kapak fotoğrafı sistemi aktif edilmiştir.

1634130945362.png

Tapatalk’tan giriş yapılamıyor. Hata veriyor sürekli. Onu da düzeltebilirseniz çok iyi olur.

@AhmetCakmak Adaşım, Konulardaki mesaj sayısını bilerek mi azalttınız?
Öyle değilse eskisi gibi sayfa başına mesaj sayısı arttırılabilir mi?

Bugün girdiğim konuya ertesi gün tekrar girdiğimde 3-4 sayfa eklenmiş oluyor.

Sanırım eski sistemde konularda sayfadaki mesaj sayısı 25 mesaj kadardı şimdi 10 herhalde sürekli sayfa ekleniyor.

Yazı tipi boyutu "chrome mobile" üzerinde biraz büyük gibi. Erişilebilirlik kısmındaki ayar etki etmiyor.

Anasayfada (golftutkusu.com) "yeni konu aç" sekmesi yok. Sadece "yeni mesajlar" sekmesinde "yeni konu aç" görünüyor.

Bu sayfalardaki mesaj sayısının azlığından ve sürekli yeni sayfalar eklenip sayfa değişmesinden bir ben mi hoşlanmıyorum!
İlginç valla.

Arama motoru eskisi gibi konuları iyi bulmuyor bu konuda bir değişiklik oldu mu acaba @AhmetCakmak

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt