Golftutkusu yeni arayüzü ile yayında

Elinize sağlık Ahmet hocam. Sanırım bi ben ısınamadım yeni arayüze ama zamanla alışırız, öncekine aşina olduğumdandır. Merak ettiğim bir şey var. Sitedeki reklamlar görüntülenme üzerinden mi fayda sağlıyor? Tıklanmayla ekstra bir katkı veriyorsa arada bir taş atalım kolumuz yorulmasın… :)

• Beğen
Tepkiler: SCC
@AhmetCakmak Adaşım adminim.
Mesajın sağ altındaki cevapla kısmına tıklayınca alıntı yapıyor.
Hatırlatmadır.

Windows 11 pro ile uğraşmaktan forumdaki gelişmelere daha yeni adapte olmaya çalışıyorum.

Elinize sağlık @AhmetCakmak hocam.

Takip ettiğim konu ve kullanıcılarla ilgili bildirim gelmiyor galiba. Zamanla düzelir sanırım :) Bilgisayardan henüz bakamadım; merakla masaüstü görünümü de bekliyorum.

Sayfaların sadece en altında sayfa ileri / geri / ilk sayfaya / son sonfaya git seçenegi var. Üstte de olmalı ??

Bu sekilde sadece arka park sensörü var gibi

Ön + arka standart olmalı.

Vw-ag ye nazire Yazılımdan Çalmayalım lütfen.

Hocam ben pek alışamadım. Bana önceki daha kullanışlı gibi geldi. Yeni olan sanki telefon arayüzü gibi olmuş benim fikrimce.

Ahmet hocam gördüğünüz sorunları bildirim dediniz diye yazıyorum. Eğerki bir sorun ise mobil görünümde mesaja son cevap yazan kim görünmüyor. Konuyu açan görünüyor sadece. Sanırım önceki sürümde görünüyordu. Gözüme bu takıldı. Bir de bir mesaja cevap verirken sadece alıntıla yapılabiliyor artık sanırım yani her yeni mesajda cevap verdiğimiz mesaj da görünüyor. Bu da uzun mesajlarda vs. gereksiz kalabalığa neden olabilir gibi. Ya da ben mi yapamadım bilmiyorum.
Hocam son cevap yazanlar eklenmiştir, aynı şekilde kişiyi etiketleme de eklenmiştir.
Elinize sağlık Ahmet hocam. Sanırım bi ben ısınamadım yeni arayüze ama zamanla alışırız, öncekine aşina olduğumdandır. Merak ettiğim bir şey var. Sitedeki reklamlar görüntülenme üzerinden mi fayda sağlıyor? Tıklanmayla ekstra bir katkı veriyorsa arada bir taş atalım kolumuz yorulmasın… :)
Hocam sponsorlarımız ve sitedeki reklamlar ile forum giderleri karşılanmaktadır. İlgi çeken reklama organik şekilde tıklamak tabiki foruma destek olacaktır.
@AhmetCakmak Adaşım adminim.
Mesajın sağ altındaki cevapla kısmına tıklayınca alıntı yapıyor.
Hatırlatmadır.
Windows 11 pro ile uğraşmaktan forumdaki gelişmelere daha yeni adapte olmaya çalışıyorum.
Etiketleme kısmı eklenmiştir Ahmet abi. Yakında hepsinin kullanım detaylarını yayınlayacağız.
Sayfaların sadece en altında sayfa ileri / geri / ilk sayfaya / son sonfaya git seçenegi var. Üstte de olmalı ??
Bu sekilde sadece arka park sensörü var gibi
Ön + arka standart olmalı.
Vw-ag ye nazire Yazılımdan Çalmayalım lütfen.
Hocam mobilde gereksiz yer kaplamamak adına üst tarafta sayfalama yer almıyor. Konulardaki mesaj sayısı azaltıldı, böylece daha kolay konular arası geçiş yapılabilir.
Hocam ben pek alışamadım. Bana önceki daha kullanışlı gibi geldi. Yeni olan sanki telefon arayüzü gibi olmuş benim fikrimce.
Zamanla alışırsınız diye düşünüyorum hocam, aslında daha kullanıcı dostu ve kullanımı pratik bir arayüz.

Sanırım Invision dan Xenforo script'e geçiş yaptınız hayırlı olsun. Umarım geçişte veritabanı kaybı yaşamamışsınızdır. Biz çok önceleri mybb de başka forum yazılımlarına geçişte bazen yanlış seçim yapıldığında kayıplar yaşanabiliyordu. Bu tema da standart tema sanırım. Mavi renkler herzaman benim favorim olmuştur. Tekrar hayırlı olsun.

@AhmetCakmak Adminim birde yeni farkettim sayfalardaki mesaj sayısı da azalmış sanki. Sayfalar çok çabuk değişiyor.
1633622780630.png
Üstteki ekran görüntüsündekiler aşağıdakiler gibi isimlense bence daha iyi olur.

Beğen - Toplu Alıntı - Alıntı - Cevapla

Son düzenleme:
Herkese selamlar dostlar,

Forum sitemizde sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek adına altyapımızı tamamen değiştirdik.

Bu süreçte denk geldiğiniz bir hata vs olursa bizimle paylaşırsanız hızlıca çözüm üretebiliriz.

Yakında güncellenen kuralları ve yeni özellikleri de yayınlayacağız.

Hayırlı olsun. :)

Not: Yeni üye kayıtları geçici olarak kapalıdır.
Hocam süper olmuş ellerinize sağlık

Tapatalk'tan bağlanamıyorum ağ hatası veriyor.Başka forum bağlantılarında böyle bir sorun yok.

Geri
Üst Alt