Golf 7 Sonradan Yağmur ve Far Sensörü Eklemek

Golf1

Yeni Üye
İsim
Turgut
Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim 2016 model Allstar paket aracım var. Aracımda yağmur ve far sensörü bulunmamaktadır. Aracıma söylediğim sensörleri taktırmak istiyorum. (1500₺ fiyat söylediler) Sonradan far ve yağmur sensörü taktıranlar bilgi verebilir mi? Sorunsuz çalışıyor mu? Artısı eksisi nedir?

Bilgi verebilecek yok mu? 🙏🏻

@Golf1 merhaba 2016 comfortline aracıma 2 hafta önce taktırdım sorunsuz çalışıyor bi sıkıntı yaşamadım şuanlık memnunum . Artısı eksisi demişsin ama bu senin yağmur far sensöründeki beklentinle doğru orantılı.

Montajı mümkün, 4 noktalı yağmur ve far sensörü takılacak ise ilgili sensörden tetik alan far auto konumu yok ise montajı yapılması gerekiyor far modülü bağımsız kalır, sadece yağmur işlevi çalışır, Parçalara ek olarak bir kaç gizli özellik açarsınız. Fakat 1500 ortalama 2 bakım fiyatına, serviste yapılacak ise bir bakım fiyatına geliyor bir donanım için ben çok pahalı görmüyorum açıkcası yine karar sizin.

@Golf1 2 yıldır kullanıyorum. Memnunum. Tavsiye ederim. Mutlaka başka yerlerden fiyat alın yalnız. Hatta elinizden böyle işler geliyorsa burada montaj ile ilgili konular var, YouTube da videolar var kendiniz bile yapabilirsiniz.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim 2016 model Allstar paket aracım var. Aracımda yağmur ve far sensörü bulunmamaktadır. Aracıma söylediğim sensörleri taktırmak istiyorum. (1500₺ fiyat söylediler) Sonradan far ve yağmur sensörü taktıranlar bilgi verebilir mi? Sorunsuz çalışıyor mu? Artısı eksisi nedir?
bu işlemi 2013 yılında trendline jettamda yapmıştım sorunsuz kullandım ama camı falan değiştirmek zorunda kalmıştım.işçilik sağlam olursa sorun olmuyor

Bende sensörü far anahtarını kendim temin edip montajını yapmıştım bana maliyeti 400 civarında olmuştu. Aylardır sorunsuzca kullanıyorum

@Golf1 

linkte konu ile ilgili yeterince bilgi var nasıl uygulama yapacağınız ile ilgilide bilgi veriyor. Fiyat olarak 1500 TL çok söylemişler bence kendiniz yapsanız çok daha uyguna mal etmiş olursunuz.

@nihat34 Katılıyorum rakam çok. @Golf1 O fiyat bantlarına kararan dikiz aynalı setler mevcut bence biraz daha araştırın kendiniz yapamıyorsanız eğer. Makul rakamlarla karışalacağınıza eminim.

ayna harici 650 tlye hallettim. ben kendim taktım. 5 aydır sorunsuz çalışıyor.
Sarı sitede aldıüım kişi hala set oalrak satıyor 850TL gibi bir fiyatı var.

Teşekkür ederim herkese dün itibariyle 1150₺ ye yağmur ve far sensörü taktırdım 🙏🏻

Ankarada tavsiye edeceğiniz biri veya bir yer var mıdır ?

Geri
Üst Alt