Güçcük Oyuncak Carlinkit 3.0 Kablosuz Carplay

abi hayırlı olsun gecikmesiz kesintisiz kullan inşallah.
sadece resime bakınca acaba ne görmem lazım burada diye düşündüm ((((((:)
Sagolasin

Olay zaten gorunmemesi

@HONEY @kralmali  İkinizden başka kullanan yok mu koca forumda?

Ya da Android cihazla bunu kullanan var mı?

Alsam telefonu araca USB ile bağlamaktan kurtulur muyum?

Telefon Galaxy S8

[mention=11839]HONEY[/mention] [mention=12366]kralmali[/mention]  İkinizden başka kullanan yok mu koca forumda?
Ya da Android cihazla bunu kullanan var mı?
Alsam telefonu araca USB ile bağlamaktan kurtulur muyum?
Telefon Galaxy S8
Android telefon denk gelince deneyeceğim hocam bende merak ediyorum

Golf 7,5 Orijinal ekranda video oynatılabiliyor mu? Oynatmak için ne yapmak gerekir ? Vcds ile kodlanıp yapılabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Golf 7,5 Orijinal ekranda video oynatılabiliyor mu? Oynatmak için ne yapmak gerekir ? Vcds ile kodlanıp yapılabilir mi?

Oynatmaz

Mevcut kablolu özelliği sadece kablosuza çeviriyor

bundan ben de alacağım hocam ama en önemli kısım ses gecikmesi; müzikte önemli değil ama telefon konuşması yaptınız mı @HONEY @kralmali ? eğer onda da sorun yoksa veya anlık olarak da olsa "app"ten aracın telefon uygulamasına geçip konuşuluyorsa sorun değil.

İphone telefona jailbreak yaparsan video oynatma oluyor.

bundan ben de alacağım hocam ama en önemli kısım ses gecikmesi; müzikte önemli değil ama telefon konuşması yaptınız mı @HONEY @kralmali ? eğer onda da sorun yoksa veya anlık olarak da olsa "app"ten aracın telefon uygulamasına geçip konuşuluyorsa sorun değil.
Ben saticiyim yanlis yönlendirmek istemiyorum

hocam ben kullanıyorum gayet memnunum gecikme konusunda ayarları var en aza çekebiliyorsun ve açıkçası beni rahatsız etmedi yani karşıdakiyle anlaşmada sorun olmuyor.
kablosuz carplay uygulamalar hızı vs gayet stabil.
anlık app tan telefon uygulamasına hiç geçmedim ihtiyaç duymazsınız bence eğer gecikme nedeniyle yapacaksanız.

Geri
Üst Alt