1915 Çanakkale Köprüsü'nün geçiş ücreti açıklandı

Birileri Dolarlamı maaş alıyorsunuz diye söyleniyordu. Dolarla almıyoruz ama herseyi dolar ve euro üzerinden ödüyoruz.  Vallahi yazık bu millete daha ne kadar bindirecekler bilemiyorum bazende müstehakta demeden edemiyorum.

Peki Mart'ta Euro kaç olur? Yarım yıl var; yarım yıl Türkiye için çok şeyin değişebileceği bir süre. Bakan da bunu bildiği için TL değil de Euro olarak fiyat çekmiş galiba... 

Mart'ta bu konuya dönüp en yakın tahmini kimin yaptığına bakarız artık...

Ben tamamen işkembeden sallayarak 12 TL diyorum :(

TL değilde euro olması manidar...
Ee hocam algı manipülasyon u 15 demek var 160 demek var euro dolar tl fazla takılmamak lazım şahsen 75 birim vapura vereceğime 15 birim verir köprüden geçerim :))))  ben maaşı tl olarak alıyorum sıkıntım yok dolar olarak maaş alanlar düşünsün:)))))) 

Şaka bi yana o vapura binip o martılara simit atmadıktan sonra o yolun tadı yok bence vapur a devam )...

Hemen her yil iki kez Romanyadan tatile gelirken Istanbul trafigine girmemek icin hep vapur gecisini kullanirim,bence yolculugun en keyifli kismi.cay,simit,martilar,denizin o muhtesem kokusu da  isin kaymakli ekmek kadayifi:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki Mart'ta Euro kaç olur? Yarım yıl var; yarım yıl Türkiye için çok şeyin değişebileceği bir süre. Bakan da bunu bildiği için TL değil de Euro olarak fiyat çekmiş galiba...

Mart'ta bu konuya dönüp en yakın tahmini kimin yaptığına bakarız artık...

Ben tamamen işkembeden sallayarak 12 TL diyorum :(

Daha Mart da gelmedi ama şimdiden bilemedik...
(Yukarıdaki mesajı 22 Eylül 2021'de yazdığımda Euro 10.11 imiş)

Evet, var mı Mart'ı öngörebilen?

orayı kullancak olan tırcılar olacak gibi görünüyor. normal araç feribot kalkmadığı sürece geçmez bence..

Konusu denk gelmişken bilenlere sorayım; yaza doğru Gelibolu'ya gideceğim. Çanakkale'den karşıya halen feribotlar çalışıyor mu? Bir de araçla geçiş ücreti ne kadardır acaba?

Konusu denk gelmişken bilenlere sorayım; yaza doğru Gelibolu'ya gideceğim. Çanakkale'den karşıya halen feribotlar çalışıyor mu? Bir de araçla geçiş ücreti ne kadardır acaba?
2022 Otomobil ücreti 95₺

Ancak öğle yemekli tura katılmanızı şiddetle öneririm şehitlik gezecekseniz.

2022 Otomobil ücreti 95₺

Ancak öğle yemekli tura katılmanızı şiddetle öneririm şehitlik gezecekseniz.
Teşekkür ederim, şehitlik de gezeceğiz. Yemekli tur için nereye başvurmam gerekiyor?

Teşekkür ederim, şehitlik de gezeceğiz. Yemekli tur için nereye başvurmam gerekiyor?
Aracınızı aynalı çarşının oraya oto parka bırakıyorsunuz.
Limana gittiğinizde bağırıyorlar tur için.
Biz pandemiden önceki yaz gittiğimizde tesedüfen Çanakkale üniversitesinin hocasına rehber denk gelmiştik.
Çok güzeldi.

Teşekkür ederim, bunu öğrendiğim iyi oldu.

Geri
Üst Alt