Kışlık lastik Önerisi ( uygun fiyat seçeneklerinden )

ottomans05

Yeni Üye
İsim
ali
Merhaba golf ailesi

2015 golf comfortline marka aracım İçin kışlık lastik bakmaktayım uygun fiyatlı lastik önerisinde bulunan dostların tavsiyelerini bekliyorum . Ebat 205-55-15 orjinal jant . 
kormoran ve milistonene gözüme çarpanlar. 

geçen yıl petlas almıştım fiyatı aynı sayılır 1 kış kullandım karlı yollarda inanılmaz iyi sanki yapışıyor yere ama ıslak zeminde ani firen ve  kalkışlarda  kızaklama yapıyor  fiyatına göre gayet güzel bence düşünülebilir ...

Merhaba golf ailesi

2015 golf comfortline marka aracım İçin kışlık lastik bakmaktayım uygun fiyatlı lastik önerisinde bulunan dostların tavsiyelerini bekliyorum . Ebat 205-55-15 orjinal jant . 
kormoran ve milistonene gözüme çarpanlar. 
Aracınız Comfortline ise lastik orjinal ölçünüz 205/55 R16 olmalıdır., bu ebat olduğunu varsayarak devam ediyorum.,

Semperit markasını daha önce duydunuz mu bilmiyorum ama uygun fiyatlı aynı zamanda da hem kaliteli hem de kış şartlarında güven veren bir lastik arıyorsanız şiddetle Semperit markasını öneririm.,

Premium üreticiler olan (Michelin, Continental, Goodyear) markalarından sonra en iyi lastiklerin başında gelir., Türkiye 'de bu marka pek bilinmez ancak Avrupa'da oldukça meşhur ve tercih edilen bir markadır.,

Continental bünyesinde bir markadır, pek çok büyük üreticinin alt markası vardır., Misal kormaran markası michelin alt markasıdır., Ancak Semperit lastikleri Continental bünyesinde olmasına rağmen Continental 'in alt markası veya yan ürünü değildir.,

Semperit lastikleri Avusturya menşei olan bu firma., dünyanın en büyük kauçuk hammaddesi üreticilerinden birisidir., kauçuk hammaddesi üreticisi olmak lastik sektöründe ciddi önem arz eden birşeydir.,

debica, kormoran, sava viking, dayton, lassa, petlas, barum, kumho, debica vs.. gibi 3. kalite bir marka değildir..!!

Semperit Speed Grip 3 205/55 R16 (2020 üretim) fiyat 403 tl. https://www.trendyol.com/semperit/205-55r16-lastik-kampanyasi-p-124195212?boutiqueId=581496&merchantId=317774

Semperit Speed Grip 5 205/55 R16 (yeni çıkan modeli) bence yeni model diye (lastik başına 85 tl. fazla vermeye) gerek yok., çok yeni bir lastik 1-2 ay önce tanıtımı yapıldı., Eğer ben 2021 üretim olsun istiyorum dersiniz diye alternatif olarak söyledim; https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-205-55r16-semperit-kislik-2021-tarihli-lastik-955968105/detay

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu başlık altında 225 45 R17 Bridgestone Blizzak LM005 kış lastiği için de görüşlerinizi ve tecrübelerinizi öğrenmek isterim. Eğer kullanan Golf'daşlarımız varsa bilgi verirlerse memnun olurum.

Pahalı ama kesinlikle continental ts860 3 yıl geçti bu 4. kış olacak, lastik hırıltı sesi, kuru ve yaşta kızaklama asla yok uzun zaman kullanmayı planlıyorsanız bence tek tercih. Bu arada Kastamonu yaşıyorum soğuğu da buzu da karı da tam anlamıyla yaşadığımız bir şehir... 

Nokian der geçerim. Açıklama yapmaya bile gerek yok. Nokian'ı bilen bilir😁

paraya kıyacağım derseniz nokian tek geçerim. uygun olsun derseniz petlas fazlasıyla iş görür.. altını tercih etmeyin.. 

@Ender hocam ben sadece lastik bakıyorum teklifiniz için teşekkür ederim 

Geri
Üst Alt