Golf 7 2013 İçin Multimedya Önerisi

savliusta

Yeni Üye
İsim
İlker Özer
Arkadaşlar merhaba foruma uzun zaman önce katıldım ama konu açmak bugüne nasipmiş :)

Golf 7 2013 Comfort aracıma multimedya arayışına girdim şu aralar sizlerinde tavsiyesini almak istiyorum açıkcası.

Aracımda tam olarak modelini bilmediğim ama sadece aux ve hafıza kartı girişi olan standart multimedyasını kullanıyorum ama artık yetmemeye başladı daha doğrusu isteklerimi karşılamıyor.Önceleri hafıza akrtına müzik atıp dinlerdim lakin oda sıkmaya başladı.

İnternetten bi kaç araştırma yaptığım zaman Carplay destekli RCD330 adı altında çin malı ürünlere denk geldim.Lakin ses performansına çok kötü diyorlar.Çevremdede bu üründen kimsede olmadığı için birebir deneyimleme fırsatım olmadı açıkcası.

Daha sonra android modellere baktım ama ondada bir çok sorun çıkardığını araç bilgilerini tam olarak görüntüleyememe gibi sorunlarla karşılaşanları görünce ondanda soğudum.

Birde Discovery Mib2 Pro adında bir cihaz buldum ama Türkiye şartlarında böbreğimi parasıyla eşdeğer bi fiyatı olunca direk vazgeçtim :D

Ardından Discovery Pro veya Discovery Mib2 adında bir cihaz duydum.Ama fiyatı konusunda pek bilgi edinemedim.

Reklama girermi bilmiyorum ama cihazın videosunu aşağıya ekliyorum.

Evet dostlar mesajımı buraya kadar sabırla okuduysanız öncelikle teşekkür ederim.

Sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rcd330 ile ilgili cok yazilip çizildi

Forumda aratırsanız detayli bilgiler bulabilirsiniz

Ne kadar ekmek o kadar köfte

Fiyat performans ürünü bana göre

Rcd330 ile ilgili cok yazilip çizildi

Forumda aratırsanız detayli bilgiler bulabilirsiniz

Ne kadar ekmek o kadar köfte

Fiyat performans ürünü bana göre
hocam haklısınız ne kadar ekmek o kadar köfte forudma konulara baktığım zaman genelde son zamanlara ait daha doğrusu güncel bilgi bulamadım.Yada yanlış yere bakıyorum.

Max mütçem 5-6 bin arası o civarlarda bi ürün arıyorum işte.

@savliusta   . 8 inç ekran  ve 824c  veya 842c ünüte araçlarımız için rcd 330 dan sonra en ekonomik çözümdür.carplay ve geri görüş kamera destegi ,performs ekranı ve sesli komut özellikleri aracınıza kazandırmış olursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar ... Forx XA67WG Marka bir android sistemi önerdiler banada geri görüş kamera vb. herşeyi ile 3000 lira konyada taktıran var mı acaba  

Geri
Üst Alt