2010 golf 6 tdi rampada hararet yükselmesi

frkndmry

Yeni Üye
İsim
furkan
arkadaşlar s.a 2010 golf 6 dizel aracım yokuşta hararet yapıyor 100 derecelere kadar çıkıyor. duruyorum sağda hemen boşta gaz veriyorum durduğu yerde hemen düşüyor. değişen parçalar termostat, hararet müşürü, radyatör, devirdaim, silindir kapağı (çatlak çıktı) fakat sorun düzelmedi kafayı yicem piskolojimi bozdu 1senedir uğraşıyorum başına gelen varmı? 

arkadaşlar s.a 2010 golf 6 dizel aracım yokuşta hararet yapıyor 100 derecelere kadar çıkıyor. duruyorum sağda hemen boşta gaz veriyorum durduğu yerde hemen düşüyor. değişen parçalar termostat, hararet müşürü, radyatör, devirdaim, silindir kapağı (çatlak çıktı) fakat sorun düzelmedi kafayı yicem piskolojimi bozdu 1senedir uğraşıyorum başına gelen varmı? 
İyi bir ustanın görmesi gerekiyor ama onu bulmakta kolay değil., termostat değişti demizşsiniz, Mk6 kasalarda bildiğim kadarıyla 2 tane termostat var 2'side değiştimi?

Upvote 0
@forzaGilles diğerinden haberim yok reis öbür termostat nerde
Bazı VW lerde 2.ci bir termostat daha oluyor., sanayi ağzıyla (gizli termostat) diyorlar., bazı araçlar da oluyor bazıların da olmuyor., hava filtre kutusunu sökünce hemen üst yan kısmında oluyor., detaylı açıklama video da mevcut;

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Upvote 0

Geri
Üst Alt