2020 Golf 1.5 TSI İçin Bakım Fiyatı

@ft19 hayır sormadım sadece teklif aldım yarın 1-2 bayiye daha soracağım ama sanırım motor aynı olsada hatta kullanılacak bütün malzemeler ve işçilikte aynı olsa dahi golf ile t-roc a aynı fiyata işlem yapmıyor olabilirler.

Güncelleme yapayım konuya Wv Aveke yaptığım baskı sonucu ilk bakımı 1691TL ye randevu aldım, baya bayi aradım ve en uygun burası oldu genelde 1801 e indiler.

Bakim fiyatlar konusunda da fiyatlari paylasilmisti, ilginc bir sekilde vw sitesindeki fiyatlarla alakasi yok gercek rakamlarin.

tamam motora vs gore degisiyor ama gecen senelerde bu kadar farkli olmazdi.

@ft19 iyi yakalamis, troc icin onerilen 1600kusur bakim fiyati 1.5tsi bakimi, tiguan ve golfte ne fark var ki ekstra 200tl istiyorsun.

ya da sitede yazan fiyatlarin alayi yaniltici.

Bakim fiyatlar konusunda da fiyatlari paylasilmisti, ilginc bir sekilde vw sitesindeki fiyatlarla alakasi yok gercek rakamlarin.

tamam motora vs gore degisiyor ama gecen senelerde bu kadar farkli olmazdi.

@ft19 iyi yakalamis, troc icin onerilen 1600kusur bakim fiyati 1.5tsi bakimi, tiguan ve golfte ne fark var ki ekstra 200tl istiyorsun.

ya da sitede yazan fiyatlarin alayi yaniltici.
VW sitesindeki rakamlar 8 yaş ve üzeri araçlar için olan Bakım ve parçadan %30, yağdan %16 ZUBİZU indirimli fiyatlar.

Yai fiyatlar doğru.

Golf için T-roc fiyatı istemezler Faruk bey kendince birşey keşfettiğini sanıyor ve ona inanmış.

2 yaşını doldurmamış aracın standart indirimsiz fiyatları

1.0 TSI  : 1.741,86₺
1.5 TSI  : 1.801,05₺

Aradaki fark ta sadece 0,3L motor yağı.

Tüm fiyatlar için şuradaki tabloyu inceleyebilirsiniz. http://www.golftutkusu.com/topic/5279-g%C3%BCncel-bak%C4%B1m-masraflar%C4%B1/?do=findComment&comment=297183

Moderatör tarafında düzenlendi:
VW Acarlar'da Okan Şentürk Bey Sayesinde 1523TL'ye 21 Haziran İçin Randevu Aldım. İlginize Teşekkürler!

@mtanisman Pazartesi Günü Bakımımı Yaptırdım. Okan Bey Sağolsun Oradayken Gene İndirim Yaptı 1453TL 3 Taksit Yaptırdım. Özel Olarakta İlgilendiler Öne Aldılar 11'de Bıraktım 2:30 - 3:00'da Öğle Tatili Araya Girmesine Rağmen Teslim Aldım. Bundan Sonraki Servisim Acarlar 👍

Üstelik Söylememe Rağmen Aracı Kontrol Edip Yangın Tüpünüde Değiştirmişler.

Geri
Üst Alt