Yetkili Servis Periyodik Bakım Teklifi

@ycetin Tabi ki 250k(bin) değerinde ki araçlar için yılda bin lira aramak çok makul değil. Ama yapılan işin karşılığından çok daha fazla ücret insanı çelişkide bırakıyor.

@cengiz74 Garantisi bitti fakat şu zamana kadar bütün bakımları serviste yapıldığı için iyi niyet garantisi devam ediyor.

@ycetin enterasan  250 tl ,250 bin yazmak varken, k yazmak türkçemiz nereye gidiyor dostlar..
Hocam enteresan kelimesi Fransızca kökenli, yerine ilginç kelimesini tercih edebilirsiniz. :)

Bir de "Türkçe" yazılırken büyük harf ile başlanır.

Dil konusunda hepimizin yanlışları var. Bu devirde saf kalmış bir dil olduğunu da zannetmiyorum, anlaşabiliyorsak ufak şeyler sorun teşkil etmez bence.

Plaza Türkçesine ben de karşıyım ama burada yazılan masum bir şey. :)

Dil bilgisi konusunda hiçbir iddiam olmadığını da belirteyim. :)

Gecen sene temmuzda aracımı aldım ve o ay bakım yapılmış kağıdı mevcut. 

-Aracım 2017 ve garanti kapsamında mi bunu nerden öğreneceğim 

-Fiyat teklifini nasıl alıyorsunuz 

@kutlukupeli Servis olsun 3 kuruş fazla olsun diyenlerdenim ben de.

DSG olunca insan iyi niyet garantisine ihtiyaç duyuyor elbette, ama bir diğer yönden aracınız değişen ekipmanlar ile ilgili bir sıkıntı yaşarsa garantili olmuş oluyor.  

Gecen sene temmuzda aracımı aldım ve o ay bakım yapılmış kağıdı mevcut. 

-Aracım 2017 ve garanti kapsamında mi bunu nerden öğreneceğim 

-Fiyat teklifini nasıl alıyorsunuz 
@Ruhumdeflasyon Aracınızın periyodik bakımını yaptırmak istediğiniz yetkili servis ile iletişime geçerek fiyat teklifi ve garanti durumu bilgisi alabilirsiniz.

@Ruhumdeflasyon uzatılmış garantisi yoksa aracın garantisi bitmiştir. uzatılmış garantiyi de servisi arayarak öğrenebilirsiniz. geçen sene serviste bakım yapılmışsa bile aracın değişen parçaları garantilidir her parçası garantili değil.

Bende aracımı yetkili servise emanet edenlerdenim. Yağı Liqui Moly olarak dışarıdan kendim alıyorum fiyatı servisin fiyatından daha uyguna geliyor. Kalitesi de daha kaliteli.

Sayfanın üstlerinde türkçemiz üzerine yorumlar olmuş???

@kutlukupeli Hocam bence servisten devam edin. Sizdeki araç bende olsaydı İlerde karşınıza çıkabilecek olası problemleri düşünerek 700-800 lira farka araç manuel olsa bile servise götürürdüm.  Yalnız kafama takılan Castrol yağa absürt bir fiyat yazmışlar 5 litre yağı 350-450 civarında alabiliyorsunuz dışardan.  880 TL fiyat yazmanın mantığını çözemedim.

Geri
Üst Alt