Engelli Muafiyetli Araç Tavsiyesi ve Araç Alım Süreci Hk.

@forlife Hocam bizde çok gezdik yukarıda bahsi geçen araçların opel dışında hiçbiri muafiyete girmiyor. Toyora corolla falan vardı çelik jant bile yoktu. Peugeot 2008 in full paketi az bir farkla kaçıyor bir alt pakette de araba çok boş kalıyor. golf 1.0 impression olurdu o da dağa bağıyırda altını falan vurur diye vazgeçti ve çok boştu araba. Arkadaşının babasının arabasının astra olması, 78 yaşında olması ve kırsal alan yaşaması sebebiyle Grandland X biçilmiş kaftan oldu onun için. 

Ben psanin 1.2 motoru hakkinda pek iyi seyler duymadim o nedenle dizel olmazsa grandland bakmazdim. Troc alinabiliyorsa daha mantikli olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@serkan_kala hocam belirli paketleri muafiyete giriyor. Belki görüştüğünüz bayiler elinde o paket araç olmadığı için olumsuz dönüş yapmıştır size. t-roc hariç diğer araçlara hemen teslim olacak şekilde fiyat verdi bayiler. ellerinde t-roc kalmamıştı hiç. 

Hocam bizde çok gezdik yukarıda bahsi geçen araçların opel dışında hiçbiri muafiyete girmiyor
@ahmet306 1.2 motorda çok ciddi sorun yaşayan olmuş çözüldü diyorlar ama emin olamadım. Alacak kişinin bulunduğu yerde yetkili servisi de yok Opel'in. O yüzden zorunda kalmadıkça psa grubuna yönlenmeyi düşünmüyoruz. Teşekkürler. 

Selamlar, 

Bir terslik çıkmaz ise T-Roc için anlaştık. Evrak işlemleri devam ediyor, dediğim gibi araç benim değil bir tanıdığım için araç seçimi ve alımı için yardımcı oldum. Olurda bir sorun çıkmaz ve alınırsa araç Golf ile kıyaslayacağım bir içerik hazırlamayı düşünüyorum. Yorumlarınız için tekrardan teşekkürler. 

Selamlar, 
Bir terslik çıkmaz ise T-Roc için anlaştık. Evrak işlemleri devam ediyor, dediğim gibi araç benim değil bir tanıdığım için araç seçimi ve alımı için yardımcı oldum. Olurda bir sorun çıkmaz ve alınırsa araç Golf ile kıyaslayacağım bir içerik hazırlamayı düşünüyorum. Yorumlarınız için tekrardan teşekkürler. 
Hayırlı olsun hocam

Araci aldiginiz arkadasin telini alabilir miyim

Sizden baklava tahsilati yapamayacagim icin

@tgun89 teşekkürler hocam, sağolun. 

@HONEY teşekkürler hocam, tahsilatı benden yapabilirsiniz adresinizi mesaj atmanız yeterli :) .

Geri
Üst Alt