Medya&Retrofit Virüsü Banada Bulaştırdınız ya!

Evet arkadaşlar.
Plan doğrultusunda adım atıldı.
8" sipariş edildi.

Bu durumda aracın üzerindeki orjinal 6,5" ekran ve çerçevesi değişim sonrası satabilirim ihtiyacı olana.
Tabi fiyat ne eder net bilmemekle beraber hal çetesine bakılır uzman arkadaşlar yardim ve fikirleri ile.
Mutlu son

Hayırlı olsun hocam

Mutlu son

Hayırlı olsun hocam
Teşekkür ederim Bülent hocam 
Retrofit konusundaki uzmanlığınıza göre benim araçtan çıkan ekran ve çerçevesini kaça satmam gerekir?

Teşekkür ederim Bülent hocam 
Retrofit konusundaki uzmanlığınıza göre benim araçtan çıkan ekran ve çerçevesini kaça satmam gerekir?
Uzmanin U su bile degilim hocam ben

Benim 5.8” ilanda cerceveli 350 tl koydum soran yok

Sizin 6.5” daha kolay satilir ama kaca gider hic bilmiyorum piyasasini

Sahsi fikrim, retrofitten sonra eski unite ve ekranlarin satilmamasi yonunde. Arabayi satarken kimse mib2 unite icin fiyat yukseltmez. Ama eski uniteyi araca geri takip retrofit yapilani ayri satmak daha mantikli geliyor.

@gembad Benim yaptıklarım aracın fiyatını etkileyecek retrofitler değil diye düşünüyorum.

@CemK Teşekkürler Cem hocam. Emeklerin yadsınamaz.
Her türlü destek için sağolasın.

Çok güzel olmuş bende 5,8 den 6,5 e geçmiştim şimdi 8 i görünce 6,5 anlamsız geldi 😀

17A4BBF6-CE2F-4458-96D5-166F04C1CCB2.jpeg

@burakca Sağolun. Ancak 8" e geçince değermiydi demedim değil.

Retrofit böyledir gaza gelir yaparsin sonra acaba olursun :)  Ama bikac zaman kullanip sonra senin yaptigin retrofit'deki seye sahip olmayan eskisi gibi olan bir arabaya binince hadi canim bumuymus eskisi nasi yapmışım bunla o kadar zaman der gec yaptigina pisman olursun 😁

Retrofit böyledir gaza gelir yaparsin sonra acaba olursun :)  Ama bikac zaman kullanip sonra senin yaptigin retrofit'deki seye sahip olmayan eskisi gibi olan bir arabaya binince hadi canim bumuymus eskisi nasi yapmışım bunla o kadar zaman der gec yaptigina pisman olursun 😁
İnşallah Cem hocam. 
Dün değişim de zaten sıcaktan bunaldım sonra eve gelene kadar karıştırdım. Bide yoldan hanımı aldım hanım farketmedi değişikliği  ancak komşu ekranın senin hep böyle büyükmüydü alah allah dedi.

Bakalım Büyüklük farkı var ama değermiydi dedim hani.

Geri
Üst Alt