2014 Golf 7 DSG ACT BMT Highline > GTI Dönüşümü

almanyadan gelen oem  kirmizi kapi isiklandirmalaraini ALLUMINATED SILL), arka koltuk alti isiklandirmalarini ve Esp-Sürüş Modu Düğme setini kendim monte ettim.

Kapilardaki ambians isiklari gene ömer kahraman kardesim sayesinde  aynalari takarken ters baglamayla kirmiziya cevrilmisdi. Burdan hürmetler. :)

20.jpg

20a.jpg

xc.jpg

21.jpg

21a.jpg

ses sistemi highline larda standart  olan discover media 5,8 inch

discover-pro-MIB1-Harman 5G0035021C-DABWLAN ve 8 inch display 5G0919606 ile degistirildi ve süper bir ses sistemi oldu vede  radyo logolari kodlanip navi updat i yapildi

24 discover-pro-MIB1-5G0035021C-DABWLAN.jpg

vede beni bütün bu isleri yapmaya yönelten asil gti koltuk kiliflari degisimide basariyla yapildi.. Highline koltiklar gti RABBIT  koltuklardan azda olsa farkli vede bazi yerlere sünger ekleme isleri yapilmasi zorunluydu . 

Tabiiki kapi kol dayama yerlerinin GTI lerdeki gibi olmasi gerekiyordu ve cinden getirttigim orjinal derileri de kirmizi seritli dikerek kendim monte ettim vede sanirim super oldu,

Bunun yani sirada bir arkadasimin tavsiyesi üyerine  kirmizi seritli siyah emniyet kemerleriyle süper oldu derim :)

ama bunu da tüm günümüzü almasina ragmen basariyla gesrceklestirdik :)

bakalim begenecekmisiniz... :)

22ab.jpg

22ab1.jpg

22ab2.jpg

22ab3.jpg

22ab4.jpg

22ab6.jpg

22ab7.jpg

22ab10.jpg

22ab11.jpg

22ab12.jpg

22ab13.jpg

22ab14.jpg

22b.jpg

22c.jpg

22d.jpg

22e.jpg

22f.jpg

23.jpg

23a.jpg

23b.jpg

23c.jpg

sanirim kala kala 18 jant ve ön cam trfik izleme kamerasi takildimi bitecek galiba

hadi bana simdilik gecmis olsun. biraz nefes alip sürüslerin keyfini yasamasi kaldi 

:)

@Meteizmir Güzel değişiklikler gerçekten, tebrik ederim abi.

Şahsi tavsiyem plakalıkları iptal etmeniz veya siyah kullanmamız olur.

Jant ve spor yayı da dört gözle bekliyoruz. :)
siyah derken abim, tam anlamadim. resim varsa vaktin olunca atabilirmisin.

jantlarida sabredip beklicem orjinal istiyom. alamanyadan ucuza buldummu alicam. :)  spor yaylarida eicbah istiyom onlarda alamanyadan bakalim ne zaman olur , kismet. baska eksikler görürsen severek dinlerim abim.

begendigine sevindim , yorumun icin sag ol, tsk ederim

Cuk cuk

Masallah diyelim iyi emek var

Ethem abi gezmeler baslasin Istanbul a gelirsen mutlaka haber ver

siyah derken abim, tam anlamadim. resim varsa vaktin olunca atabilirmisin.

jantlarida sabredip beklicem orjinal istiyom. alamanyadan ucuza buldummu alicam. :)  spor yaylarida eicbah istiyom onlarda alamanyadan bakalim ne zaman olur , kismet. baska eksikler görürsen severek dinlerim abim.

begendigine sevindim , yorumun icin sag ol, tsk ederim
Böyle bir şey abi

image.png

@Meteizmir valla yapılanlara tekrar aklım başımdan gitti imkan olursa bende 2. bir defa düşünüyorum böyle bir dönüşüm ama zamanla :)  aracım siyah içi bej ama siyaha çevirmeyi düşünüyorum tavan falan. koltuklar ve tavan siyahken kapılar ve torpido altı bej sırıtırmı bilemiyorum. ama yinede kılıfları orjinal değişim fikri aklımda var nasıl yardımcı olursunuz fiyat olarak :)  

@AytuncToraman yorumunuz icin cok tsk ederim. evet koltuk kiliflari gti rabbit kiliflarla degisdi ve gti  koltuklarindaki gibi  bazi yerleri ek kaucukla doldurmak gerekdi, kilif degisimi baya detayli oldu yakinda tüm degisimler icin detayli bilgileri yazicam ve fotolari eklicem. cikan koltiuk kiliflarim highline dan  ve siyah alkantara/kumas . sizinkileri degistirmeyi düsünürseniz yardimci olmaya calisirim ( kiliflar cok temiz yanik yirtik deformasyon yok) 

Ekli dosyayı görüntüle 50619

Ekli dosyayı görüntüle 50620

Ekli dosyayı görüntüle 50621

Ekli dosyayı görüntüle 50622

Ekli dosyayı görüntüle 50623

@Meteizmir  bunu düsünmem, sadece orjinal egzos act yle  uyumlu egzos sensörleri yüzünden,  egzos kesip bicildimi performans kaybi veya diger sorunlar olurmu diye cekiniyorum, ne dersiniz

Ekli dosyayı görüntüle 45407
Vay vay vay... Konuyu yeni gördüm, neler olmuş neler. Heves edip onca şeyi yapmanız ve üşenmeden forumda paylaşmanız ne kadar güzel. Maşallah nazar değmesin, hayırlı uğurlu olsun.

Ben de egzozu kesip biçmek istemiyorum ve, resimdeki difüzörü tr'ye bekliyorum:)

Vay vay vay... Konuyu yeni gördüm, neler olmuş neler. Heves edip onca şeyi yapmanız ve üşenmeden forumda paylaşmanız ne kadar güzel. Maşallah nazar değmesin, hayırlı uğurlu olsun.

Ben de egzozu kesip biçmek istemiyorum ve, resimdeki difüzörü tr'ye bekliyorum:)
yorumunuz icin tsk ederim, baya ugrasdik ama degdi diyebilirim... tr ye bekliyorum dediginiz difüzör yerine  benim yaptigim gibi sorunsuzca yapabilirsiz  bence. uzun arastirmalar sonucu egzoz ucunu kesip saga uzatmak en mantiklisi  bence. egzoz sensorleri gibi faktörler de devre disi kaliyor böylelikle orjinal egzozuznuzu kullaniyorsunuz. sonra begendiginiz gti difüzörünü takabilirsiniz ya taiwan yada orjinal yapin derim. ( trinaklarin ve  cuk diye oturmasi acisindan, biraz daha pahaliya patliyor ama degiyor derim)image.png

Geri
Üst Alt