Golf 8 Park Sensörü

MrEngineer

Üye
İsim
Barış
Merhabalar değerli dostlar, fazla vakit kaybetmeden aracın en gerekli gördüğüm bazı opsiyonlarını doldurmak için kolları sıvadım. Park sensörüyle işe başlayım istedim. Bu işlemleri servis de mi yapmak mantıklı yoksa dışarda mı bilmiyorum ne fark ediyor. 2 servisi aradım gelen  cevapları aktarıyorum.

Manisa;

Arka Park Sensörü: 1265

Ön Park Sensörü: Doğuşa sorup dönecekler (Net bilgi yok)

Sadece sesli olduklarını ekran üzerinden gözüküp gözükmediğini doğuşa sorup dönecekler. Yeni araç olduğu için bizde bilmiyoruz dedi.

İzmir;

Arka park Sensörü 1200 küsür

Ön Park Sensörü 1700 küsür 

Sadece sesli olduğunu söylediler.

Fiyatlar bu şekilde mi oluyor piyasası bu mu ? Yoksa biraz beklemek mi lazım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 8 park sensörü ve geri görüş kamerasından halen haber yok değil mi arkadaşlar.. Golf 7 ve 7.5 için 1 yıl içinde çıkmış..
Hocam o zaman golf 7 2012 çıktı park sensörü montajı geçen yıl başladıysa yaklaşık 8 yılı var. Park sensörü ve geri görüş kamerası yapılabilir şu anda. Ben golf 8 aracıma pla planlıyorum yakın zamanda tecrübe edip burada paylaşabilirim.

Upvote 0

Hazir konusu acilmisken plaka ustu geri gorus kameram var fakat su aldi saniyorum damlaciklar var bayagi bunu nasil duzeltebiliriz kamerasi cikarmak cok zahmetli ben onu yapamam kolay yolu var midir
Hocam değiştirmekte fayda var. Zaten çok pahalı değil. Su aldıysa tekrar alır bu süreci bozulana kadar tekrarlaman gerekir.

Upvote 0
Arkadaşlar servislere gelmedi mi hala? Veya dışarıda taktırıp sorun yaşayan / memnun olan var mı?

Upvote 0
Hocam o zaman golf 7 2012 çıktı park sensörü montajı geçen yıl başladıysa yaklaşık 8 yılı var. Park sensörü ve geri görüş kamerası yapılabilir şu anda. Ben golf 8 aracıma pla planlıyorum yakın zamanda tecrübe edip burada paylaşabilirim.
Henüz taktırmadınız sanırım.. Takipteyiz..

Upvote 0

Geri
Üst Alt