🫥🐈 Mk7,5: Halojen Fardan J Led'e Geçiş - RETROFiT

5Q0512521E torsiyon icin olan seviye sensörü

far soketleri golf 7 ile aynımı onada Bakmak gerekli , bide bu hazır tesisat golf 7 icin 7.5 kasada farkli olacaktır 

Bu retrofit için bnde bir maliyet çalışması yapıyorum maslak oto sanayi de oto elektronik firması ile önümüzdeki hafta netleştirmiş olurum diye düşünüyorum. 

Aynen araştırmalar devam edelim bakalım neler çıkacak ortaya...

@Alpyaman benimde gonlumden gecen orjınal ler far dönusumu . Maliyet netleşirse gelecek aya benide yazın parça toplamada 😅

Merhaba arkadaşlar, daha önce de konularda yazdığım gibi araca belli süre binmeye karar vermiştim bu sebeple dijon jant vs almıştım tamamen yoluma devam edeceğim ve zaman içerisinde iyice araştırmalar yaparak orjinal j fara geçeceğim tek j far bolca var ama çift j far önceliğim diyerek yola çıkıyorum...

@forjust1day tuna senin konunu çok iyi okudum aşağı yukarı kafam da  planlarımı yaptım sizlerin desteği ile bunu sonuçlandıracağıma inanıyorum:) 

Sizlerden ricam yapacağım bu işlemler de temin edeceğim her parçayı tespit edebilmem... yazında büyük orada herşeyi toplamak...

evet desteklerinizi bekliyorum...

Far;

Çift J : 5G1941081 - 5G1941082

Tek  J : 5G1941036 - 5G1941035

AFL ?

AFS ?

https://a.aliexpress.com/_u928rh

Ekli dosyayı görüntüle 44595

https://a.aliexpress.com/_vrUHuR

Ekli dosyayı görüntüle 44596
Merakla bekliyoruz Metin abi. Süper olur, şimdiden hayırlı olsun.  (y)

Volkswagen, Golf 7'nin yedek parçalarını indirimli verse de insanlar eskiyen farlarını , direksiyonunu teybini yenilese ne güzel olurdu..

@uranusgrey_golf  aynen pahalı olacak ama yurt sışımdan temin edeceğim buradaki rakamın yarısı olacak diye umuyorum...

Orjinal J far dönüşüm çok pahalı tutacaktır. En mantıklısı sanırım Replika alıp dış camını PPF kaplatıp kaliteli led kullanmak ve far ayarını 1 kereye mahsus doğru yaptırıp tekrar kurcalamamak şeklinde.

@forjust1day  seviye sensörünün siparişini bayramdan  sonra geçicem ama kablo tesisat bilgileri için desteğe ihtiyacım var hazır tesisat soketler çevirici artık ne alınacaksa:)

5Q0512521E torsiyon icin olan seviye sensörü

far soketleri golf 7 ile aynımı onada Bakmak gerekli , bide bu hazır tesisat golf 7 icin 7.5 kasada farkli olacaktır 

@GodThread  benim ilk sayfadaki parça torsiyon ben onu alacağım ama aynı zamadan kablo seti alacağım tek kalemde çıktı bu yüzden seviye sensörü kablo seti - helojenden j fara geçiş tüm kablo setlerini alacağım ama tespit edemedim mk7 ile aynı ise hemen alabilirim o set var satıcıda...

@metinkar abi siparişi x2 yapalım ya :) seninde torsiyon dimi 1.6 dsg ile aynı mıydı ?

Geri
Üst Alt