Biraz da gülelim

Nasil bir alinti yaptiysam her satiri link haline gelmis

@Terms ahaha😂😂 hocam geçen attığım fotoğraftaki bmw ile bunu yaşadık :)  

Horozun bir tanesi geliyor kendisini bmwnin kapısında görüyor. Diklenip pençe atıyor. Kapı hep çizilmişti 😂

%95 nem ? Nedir ?

Kaputu acıp  Fren hidroliklerinizi enjektörle çekerek mikrodalgada 3 dakka kurutun ? 

Bu neme hidrolik mi dayananır? 

@Nfk Aynen 😃 İstanbul’da sicak diyene sen hiç yazin Adana’ya gittin mi diye gülüyorum 😀

Öğrenciyken klimali otobusden inerdim Adana'da, bi anda nefesiniz kesilir bogaziniza sanki yağlı boru sokmuslar gibi hava gelmiyo hissine kapılıp boguluyo sanarsiniz 🤣🤣

@CemK buz gibi su ile duş alıp daha giyinirken yapış yapış ter olduğumu hatırlıyorum. klimasız yazın Adana da yaşanılmaz cidden.

Adana'da döşeme'de 2yıl kaldım azçok biliyorum sıcağını,15-16yıla yakın doğunun birçok soğuk yerinde yaşadım.nerede kalıyorsanız fizyoloji mecburen kabullenmeye çalışıyor mevsim normallerini[emoji847]

%95 nem ? Nedir ?

Kaputu acıp  Fren hidroliklerinizi enjektörle çekerek mikrodalgada 3 dakka kurutun ? 

Bu neme hidrolik mi dayananır? 
Bu nedenle servis 2 yılda bir yeniliyor
5. bakımı yaptırdım antifirizi de değişelim diyorum gerek yok biz değiştirmiyoruz diyorlar.

@Nfk @Savatage @CemK @mufayu 

Ben çalışırken, Temmuzda istanbuldan teknik arkadaş geldi. Saat 12:00 gibi hava alanından aldım.
İlgilenmesi gereken konu için fabrikaya gittik.

Arkadaş arabadan iner inmez; "Ufff bu ne yahu, ben de havaalnından çıkıp arabaya gelirken uçağın motorunun sıcağı ön tarafa geliyor sanmıştım. Buraya kadar gelmez herhalde". oldu.

Geri
Üst Alt