🫥🐈 Mk7,5 1.0 Aracım için 3.Yıl 45b km Bakımı

yetkili servis dısardan parca kabul ediyor muydu yıllık bakımlarda, özellikle de yağ? benim faturaya baktımda 4 lt castrol yağ 480 tl

yetkili servis dısardan parca kabul ediyor muydu yıllık bakımlarda, özellikle de yağ? benim faturaya baktımda 4 lt castrol yağ 480 tl
Nasıl bir iskonto aldınız ki 480tl?

Bende 5 yaş zubizu %16 indirimi ile 655,33 ten 550,48tl ye düştüler.

Valla süper indirim almşsınız.

benim de zubizu indirimim var, aracım 2017 model tsi motor, 40k km, 3. bakım. ama bana pahalı geldi, aralık son hf yaptırmıstım ama bakımını.

Castrol Edge 5W-30 LL 4 lt Motor Yağı diye arama yaptıgımda 300 tl civarı goruyorum fiyatını tabi aynı yag degil ama yakın özellikte oldugunu dusunuyorum.

Screen Shot 2021-03-25 at 17.35.58.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Terms  olabilir mi acaba🤔 
Valla Metin hocam bu buji konusuna takmış durumdayım.

Almanya bakım aralıklarını falan inceledim. tabi bing e transfer ettirerek.
Ancak ne var ki çözemedim. Buji değimi yıldan bağımsız 60.000km (Bazı araçlar 30.000km) yazıyor.
Hangileri 30 hangileri 60 belirtmemişler yada ben bingin tercümesinde bulamadım.

Bu nedenle aklıma bu durum geldi acaba 3 silindirliler mi 30.000km de değişmeli.

benim de zubizu indirimim var, aracım 2017 model ama bana pahalı geldi, aralık son hf yaptırmıstım ama bakımını.

Castrol Edge 5W-30 LL 4 lt Motor Yağı diye arama yaptıgımda 300 tl civarı goruyorum fiyatını tabi aynı yag degil ama yakın özellikte oldugunu dusunuyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 44825
Gökhan bey aralıkta yaptırdıysanız fiyat normal o vakit.

Ayrıca sizin netten araştırdım dediğiniz ile servisin koyduğu aynı yağ değil.

siz Castrol Edge 5W-30 LL 4 lt aramışsınız.
Servis Castrol Edge Prof. LL III 5W-30 4 lt koyuyor bilginize.

@Terms Hocam bende sizin gibi buji konusunda takmış durumdayım benim eski bujilerimde bu şekildeydi kesin bitmiş demedim zaten "gibi" yazmıştım. 

geçen yaz sonuna doğru 62.000 de bujilerimi değiştirdim NGK marka aldım mekato firmasından ancak bana göre yakıt artışı oldu oem olmasına rağmen serviste tekrar değiştirsem mi diye ara ara düşünmüyor değilim.

@ekim katılıyorum bende 60.000 de serviste değiştirdim bujileri yakıt tüketimi arttı.

@Terms  bende hem forum hem dışarıdan duyduklarımdan dolayı taktım kafayı dayanamadım değiştirdim... bendekileri görünce acaba 1.4-1.5 de değiştirse böylemi çıkıyor eğer öyleyse 40-45b bakımında değişmeli diye yorum yapabilirim...

Valla Metin hocam bu buji konusuna takmış durumdayım.

Almanya bakım aralıklarını falan inceledim. tabi bing e transfer ettirerek.
Ancak ne var ki çözemedim. Buji değimi yıldan bağımsız 60.000km (Bazı araçlar 30.000km) yazıyor.
Hangileri 30 hangileri 60 belirtmemişler yada ben bingin tercümesinde bulamadım.

Bu nedenle aklıma bu durum geldi acaba 3 silindirliler mi 30.000km de değişmeli.

eski konularda yazanlar

bu açıklamayıda nette buldum

alıntıdır.

BCF5C75E-C855-4771-9B82-A148030FDB68.jpeg

Merhaba arkadaşlar,  vag grubu araçlara ve farklı marka araçlara her konuda destek veren Fatih usta da * PARS CAR SERVİCE * 42BİN km de 45.BİN bakımını yaptık.  Hepinize selamları var. 

Forumumuza desteği devam etmektedir. Mekanı, mekan arayanlara tavsiye ederim.

@metinkar Hayırlı olsun Metin abi. Ben de önümüzdeki aylarda balata için uğrayacağım inşallah. 

Geri
Üst Alt