2021 Yeni Leon fiyatları

Birkaç gündür denk geliyorum, bugün de yürüyüşe giderken denk geldim yine ve fotoğraflayayım dedim. Sahibi de kusura bakmasın izinsiz paylaşım yapıyorum ama neyse ki normal kullanıcılara da satıyorlarmış, en azından o sevindirici bir durum 😊

Ekli dosyayı görüntüle 42871
Bir golf kullanıcısı olarak yeni leon, tasarım  açısından eski leondan çok çok kötü duruyor.

Bu benim kişisel görüşüm...

Bugün ankara seat'a uğradım bir bakayim diye, tabikide leon kalmamis. :) Sordum nezaman gelir diye en erken nisan ayi dediler. Bakalim nisan fiyatları ne olacak 

@hakan1979 galericilere satmaktan normal vatandaş araba bulamaz oldu. Nisan ayındada galerilerin önü renk renk leon ve golf olur
Aynen hocam katılıyorum, aslında araç sınırlı sayıda geliyorsa 1 sene satmama şartı ile araçların satılması belki gerçek kullanıcıların almasını sağlayabilir. ama dediğim zor bir ihtimal.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorun galericiye araç satan bayi mi yoksa yokluktan çıkmış gibi bayi fiyatının çok üstüne para verip galeriden araç alan insanlar mı?

Şahsi fikrim 2. seçenek.

Sorun galericiye araç satan bayi mi yoksa yokluktan çıkmış gibi bayi fiyatının çok üstüne para verip galeriden araç alan insanlar mı?

Şahsi fikrim 2. seçenek.
Hocam o da var ama bayiler dürüstçe satış fiyatlarını listede belirtseler sorun kalmayacak. Normalde 300 bin liralık araca liste fiyatında 450 bin lira yazdıkları için çok fazla bilgisi olmayan alıcılar gerçek fiyatının liste fiyatı olduğunu sanıyor. Hiç bayiyi aramıyor bile bu yüzden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir golf kullanıcısı olarak yeni leon, tasarım  açısından eski leondan çok çok kötü duruyor.

Bu benim kişisel görüşüm...
Ayni fikirdeyim, eski leon icten disa tum hatlari daha keskin ve uyumlu,mahallenin serseri cocugu gibiydi. bu yeni versiyonda o keskin hatlar yumusamis, kaputu bile sisirip bombe yapmislar 🤦‍♂️ (maseratiden mi esinlendiler acaba). Ic mekan ise o eski uyumu kaybetmis. 

FD7B4513-42CD-404C-AAD5-5FFFF5784283.jpeg

yeni leon’da malesef ustteki akis uyumluluk kaybedilmis, hatta orta konsolda asimetrik tasarim var. Kisisel bakis acisi.

Golf 2016 1.2 tsi aracımı satıp Yeni Leon düşünüyorum. Konfor ve yalıtım olarak nasıldır? Golf 8 mi almalıyım? Kararsız kaldım. Gönlüm Golf 8 den yana aslında. Leonun da dış görünümüne bayılıyorum. Yeni Leon mu Golf 8 mi? Bütçe 1100000tl.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt