Yetkili Servisden Yedek Parça Alma Sorunu

87ab1497b9d532f3c6bb0eca9e83cad8.jpg

60319f96814802e082c255e62d2576c8.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buyrun aradığınız budur.Bende de R Line Passat var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Alpyaman kendi sitesinde olacağına hiç ihtimal vermezdim :)  çok teşekkürler. Sarı sitedeki ilanı biliyorum eski adıyla oemvw satıyo. Kargoyla uğraşmamak ve bir ihtimal de servisten daha ucuza bulabilme ihimalini denemek için onu ikici plana attım. Faturanın olduğu paylaşım daha iyi oldu benim için, çok teşekkürler :)  Size de ayrıca çok teşekkürler @passatrline

@Alpyaman kendi sitesinde olacağına hiç ihtimal vermezdim :)  çok teşekkürler. Sarı sitedeki ilanı biliyorum eski adıyla oemvw satıyo. Kargoyla uğraşmamak ve bir ihtimal de servisten daha ucuza bulabilme ihimalini denemek için onu ikici plana attım. Faturanın olduğu paylaşım daha iyi oldu benim için, çok teşekkürler :)  Size de ayrıca çok teşekkürler @passatrline
Kendi sitesinde olan makyajlı kasa için ama sizin kasaya da uyuyor. Siz sizin kasa için olan mı kullancaksınız makyajlı kasa için olandan mı? Uzun bir sürede buna karar veremezsiniz 😄

@Alpyaman Onda sıkıntı yok, eminiz  :D ben b8 kasa için olanını alıcam, makyajlı kasanın kendisi ve r-line bodykit'i bende hayal kırıklığı yarattı, beğenemedim. Passattürkiye forumunda bu attığınız faturayı buldum. Zamanında boya, montaj dahil 1000-1100 lira gibi komik bir rakama almış ordakiler. Bakalım yarın nasıl bir fiyat çıkarıcaklar bana :)

@Alpyaman Onda sıkıntı yok, eminiz  :D ben b8 kasa için olanını alıcam, makyajlı kasanın kendisi ve r-line bodykit'i bende hayal kırıklığı yarattı, beğenemedim. Passattürkiye forumunda bu attığınız faturayı buldum. Zamanında boya, montaj dahil 1000-1100 lira gibi komik bir rakama almış ordakiler. Bakalım yarın nasıl bir fiyat çıkarıcaklar bana :)
Sene 2015 normal fiyatlar 

gerci aynı forumda 600 TL hallettim diyende vardı. Sizin için hayırlısı olsun 

Enes bey r line difüzörü aldığınızda buradan paylaşırsanız çok sevinirim.

Uuzun zamandır ben de istiyorum ama hakiki r line gözüme çok büyüyor, muhtemelen çıkıntısız 4 motion olanlardan alacağım ben :)  Yine de fiyat paylaşırsanız en azından aklımızın köşesinde bulunsun.

@Can1889 servisten aldığım fiyat bu :)  Bir de bunun boyası ve işçiliği var. Min 1000 lirada öyle ekleyin. Çünkü b8 lerde difüzörü takabilmek için, tamponu çıkarmak gerekiyo.  Daha sonrasında eğer tamponunuzda nikelajlar varsa, onları da çıkartıp yeni alınan difüzöre takılıyo. Yani muazzam bir işçilik var. Böyle olunca da maliyet gittikçe katlanıyo. Ben çıkma r-line tampon r-line marşpiyel buldum. Hafta içi nasipse alıcam, o zaman burdan paylaşırım.ADAB94C6-EB5B-4AC1-AF8B-B8F559D3AFCA.jpeg

Sırf bi çıkıntı için 2 katı para verme diyor mantık ama, böyle araba üstünde görünce de kaça olursa olsun olacaksa bundan olsun diyorrum :)

Çok yakışmış güle güle kullanın, diğerlerini de merakla bekliyorum. Yaza da verona gelir muhtemelen :)

@Can1889 şöyle söyliyim masraflı bir iş gerçekten. Hatta adama parayı verirken ben ne yapıyorum dedim kendi kendime, değer mi bu kadar paraya. Tam dediğim o an, yanımdan r line bi passat geçince tebessüm ettim :)  Yıllardır böyle bir hayalim vardı, onu gerçekleştirmek istiyorum. Doya doya bakmak istiyorum arabaya bitince. Lastikleri alalı 2-3 ay oldu verona düşünmüyorum, gerçekten çok pahalılar. Nacizane tavsiyem parçaları çıkma bulursanız daha karlı olur sizin için. Ben perte çıkmış bi beyaz renkli r line buldum. Kendi arka tamponumu komple adama verdim üzerine ondaki tamponu ve yan marşpiyelleri aldım. Servis fiyatlarına göre 3.500 lira cebimde kaldı. 

@Can1889 şöyle söyliyim masraflı bir iş gerçekten. Hatta adama parayı verirken ben ne yapıyorum dedim kendi kendime, değer mi bu kadar paraya. Tam dediğim o an, yanımdan r line bi passat geçince tebessüm ettim :) Yıllardır böyle bir hayalim vardı, onu gerçekleştirmek istiyorum. Doya doya bakmak istiyorum arabaya bitince. Lastikleri alalı 2-3 ay oldu verona düşünmüyorum, gerçekten çok pahalılar. Nacizane tavsiyem parçaları çıkma bulursanız daha karlı olur sizin için. Ben perte çıkmış bi beyaz renkli r line buldum. Kendi arka tamponumu komple adama verdim üzerine ondaki tamponu ve yan marşpiyelleri aldım. Servis fiyatlarına göre 3.500 lira cebimde kaldı.

Hayırlı olsun iyi denk gelmiş ve en doğru hareket 🧿

Geri
Üst Alt