Golf R Gyeon Mohs Etkisi

Bunları böyle görünce kendi arabamın renginden soğuyorum :(   Bu R ama renkler benziyor ama moralim yerlere düştü

Önceki sahipleri boyaya 2 defa pasta atmış çiziklerin üstüne seramik atmışlar, boyalı yerleri çok kötü kalitede boyamışlar o yüzden korkuyorum bi yere vermeye aracı :(

@GodThread korkmanıza gerek yok. Boya cihazıyla ölçüm yaptırın. Zaten inceleceğini sanmıyorum alman araçlarının boyaları kalın oluyor :)  

[mention=15119]GodThread[/mention] korkmanıza gerek yok. Boya cihazıyla ölçüm yaptırın. Zaten inceleceğini sanmıyorum alman araçlarının boyaları kalın oluyor [emoji4] 
Ben Zımpara yapacağım yerleri önce boya ölçümünü yapıp sonra işlem yapıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi/monthly_2020_12/IMG_6327.thumb.jpg.8935536d34c1be41a44947034db49130.jpg

0.10 değeri takribi olarak 100 110 mikron seviyesidir.

Ekli dosyalar

• IMG_6327.jpg
    IMG_6327.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 0
@thatsmygolf normal seviyelerde görünüyor. O bölge daha önce pasta cila vs işlem gördü mü

harika olmuş elinize sağlık fiyat yazarsanız yaptıracak arkadaşlara bir fikir olabilir 
Fiyatlar için özelden yardımcı olabilirim hocam renk sunroof kumaş tipi istediğiniz işleme göre fiyat veriyorum çünkü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@GodThread hocam son pastası veya cilası olabilir. Yaptırdıktan sonra isterseniz şeffaf folyo ile kaplama yaptırın

@farukal aynen hocam, bakalim artık yapilcagi zaman düzgün bi yerde yaparızmemnun kalırız umarım 
İşin gerçekten uzmanı bir detaycı X bir aracı polisaj yaptığı zaman vernikten en fazla 3-4 mikron gider.,

Ama o adamı bulmak önemli tabii., Polisaj ustalığı çok özel bir zanaat isteyen bir uzmanlık alanı..

Ressam, şair, müzisyen gibi meslekler ne kadar zor bir beceri ise ve zanaatkârlık gerektiriyorsa., onlar kadar olmasa bile polisaj ustalığı edinmek oldukça emek isteyen, yıllar geçtikçe bile öğrenecek şeylerin olduğu., ciddi ustalık gerektiren bir meslek desek yanlış olmaz..

Geri
Üst Alt