Golf 1.0 TSI Rölantide Ses Problemi

Benim 1.0 araçta egzoz susturucusundan ses geliyordu. Yetkili serviste konuyu daha önce dile getirdiğim için garanti süresi bitsede garantiden egzoz susturucusu değişimi yapılarak sorun çözülmüş oldu. Videodan sesi dinleyebilirsiniz.

Video linki; https://mylifebox.page.link/8YCE7zxgKbGxF5cz5

Arkadaşlar benim araç 27 bin km de bütün bakımları yetkili serviste yapıldı ama son yapılan 2021 haziranda yapılan bakımdan sonra ses gelmeye başladı yada daha öncesinde de vardı ben yeni tespit ettim bende 3 tane video kaydettim servisede götürdüm herhangi bi sorun yok yağ pompası sesi 3 silindir için normal dediler sizde yorumlarmısınız.

Sizdeki sesin aynısı bende de var usta normal dedi

Arkadaşlar benim araç 27 bin km de bütün bakımları yetkili serviste yapıldı ama son yapılan 2021 haziranda yapılan bakımdan sonra ses gelmeye başladı yada daha öncesinde de vardı ben yeni tespit ettim bende 3 tane video kaydettim servisede götürdüm herhangi bi sorun yok yağ pompası sesi 3 silindir için normal dediler sizde yorumlarmısınız.

Hocam merhaba, aynı ses geliyor benden de. 12binde daha, sıfır aldığımdan beri var. Bunla alakalı bir çözüm buldunuz mu?

Hocam merhaba, aynı ses geliyor benden de. 12binde daha, sıfır aldığımdan beri var. Bunla alakalı bir çözüm buldunuz mu?
Bir kaç yetkili servis ve özel servise göstermiştim her şeyin normal olduğunu 3 silindir ve yağ pompasından kaynaklandığını yapabilecekleri bişey olmadığını söylüyolar. Bende bu sese alıştım öyle kullanıyorum

Geri
Üst Alt