Silecek önerileriniz?

Aracım daha 15000 de ancak arka silecek dırt dırr atlama ve ses yapıyor. Sanırım çakalın birisi kendi eski sileceğiyle bizimkini otoparkda falan değişmiş birden başladı.
Arka silecek ne önerirsiniz ? Bosch mu alsam acaba ?
Hocam arka silecek ne yaparsanız yapın aynı. Yep yeni taktığım halde belirli bir süre kullandıktan sonra yine atlatma yapıyor. Servise söylediğimde güya değiştirdiler ama onların taktığı silecekte aynı sesi yaptı. Bende o gün bugündür bıraktım arka silecekle uğraşmayı. Çok gerekmedikçe kullanmıyorum.

Aracım daha 15000 de ancak arka silecek dırt dırr atlama ve ses yapıyor. Sanırım çakalın birisi kendi eski sileceğiyle bizimkini otoparkda falan değişmiş birden başladı.
Arka silecek ne önerirsiniz ? Bosch mu alsam acaba ?
aynı sorun bende de var önleri rbw aldım ilk izlenimim güzel 3/5 kullanımdan sonra hala aynı olursa arkayı da rbw almayı düşünüyorum

Sileceksepetinden Bosch.

@calik Orjinali SWF değil mi?
Sanki önceki sayfalarda öyle okudum.

Bende SWF ve Bosch arasında kaldım. 2 yıldır bosch var ön silecekler halen iyi siliyor arkadaki atlamalı ve sesli siliyor muhtemelen arkalar kronik

Dün serviste arka silecek ses yapıyor dediler bana halbuki bosch almıştım… değişmeyin dedim 105₺ fiyatı vardı kaldı ki ben arka silecekte fazla kullanmıyorum…

@calik Orjinali SWF değil mi?
Sanki önceki sayfalarda öyle okudum.
Fabrikasyon olanı ne hatırlamıyorum. Ama silecek sepetinden SWF almış idim sizin gibi daha iyi ve orijinali diyerek. Bir sene gitmedi. Ondan sonra hep BOSCH kullandım ve çok iyiler memenunun. Tekrar SWF almam Aerotwinler böyle olduğu sürece.

Benimde 2 sene bitti aracı alalı. Şoför tarafı Ön silecek iki uç tarafından da iz bırakarak silmeye başladı. Serviste değiştirmeyi düşünüyorum. Aynı sileceğin uygun fiyata dışarda satışı var mı?

Tiguan için önlere inwells marka silecek aldim, 50-60 tl idi galiba, hiç umudum olmamasina rağmen hala sessiz ve atlama yapmiyor. Arkaya ise bosch aldim 2 haftada ses cikarmaya-atlamaya-temizlememeye başladi.

Benimde 2 sene bitti aracı alalı. Şoför tarafı Ön silecek iki uç tarafından da iz bırakarak silmeye başladı. Serviste değiştirmeyi düşünüyorum. Aynı sileceğin uygun fiyata dışarda satışı var mı?
(Bosch / SWF / Orjinal Silecek / Eko Seri Orjinal Silecek)

Sileceğin ömrünü etkileyen pek çok etken var., kullanılan cam suyunun kalitesi, kışlık antfirizli cam suyunun kalitesi, çeşme suyu veya içme suyu kullanımı, aracın yaz-kış kapalı otoparkta mı yoksa açık alanda mı park edildiği gibi etmenler silecek ömrünü olumlu-olumsuz etki etmektedir.,

Aralık ayında serviste orjinal silecekleri sorduğumda 300-350 tl. gibi bir rakama satıyorlardı., zubizu indirimiyle 200-250 tl. bir rakama denk geliyordu (benim aracım için).,

Golf Mk7 ve Mk7,5 (Orjinal Silecek) parça kodu: 5G1998002
ABC03437-459F-48A5-BF07-744DC98415FF.jpeg

16219A4C-33C3-4666-AB4C-A8BC3F0B1119.jpeg

32F810AC-0486-4082-9888-1A4D0B6AE8B5.jpeg

Dün serviste arka silecek ses yapıyor dediler bana halbuki bosch almıştım… değişmeyin dedim 105₺ fiyatı vardı kaldı ki ben arka silecekte fazla kullanmıyorum…
Golf 8 de demi aynı problem var metin abi

Benım tercıhım bosch
Ikı aracımada bosch aldım gayet kalıteli ve sessiz
Silecek sepetinden almıstım

(Bosch / SWF / Orjinal Silecek / Eko Seri Orjinal Silecek)

Sileceğin ömrünü etkileyen pek çok etken var., kullanılan cam suyunun kalitesi, kışlık antfirizli cam suyunun kalitesi, çeşme suyu veya içme suyu kullanımı, aracın yaz-kış kapalı otoparkta mı yoksa açık alanda mı park edildiği gibi etmenler silecek ömrünü olumlu-olumsuz etki etmektedir.,

Aralık ayında serviste orjinal silecekleri sorduğumda 300-350 tl. gibi bir rakama satıyorlardı., zubizu indirimiyle 200-250 tl. bir rakama denk geliyordu (benim aracım için).,

Golf Mk7 ve Mk7,5 (Orjinal Silecek) parça kodu: 5G1998002
Ekli dosyayı görüntüle 55569

Ekli dosyayı görüntüle 55570

Ekli dosyayı görüntüle 55571
Teşekkürler. Araç yaz-kış kapalı otoparkta park ediliyor. Hiç çeşme suyu vs koymadım. Shell ve opetten yazlık-kışlık silecek suyu kullanıldı. Ama erken yıprandı gibi geldi bana.

Teşekkürler. Araç yaz-kış kapalı otoparkta park ediliyor. Hiç çeşme suyu vs koymadım. Shell ve opetten yazlık-kışlık silecek suyu kullanıldı. Ama erken yıprandı gibi geldi bana.
Shell, Opet, BP cam suları vasat ‘tır., mümkünse bilindik kaliteli cam suyu kullanın, Misal serviste satılan vw cam suyu fiyatı gayet uygundur, hem de sulandırma oranı yüksektir ultra konsantre yapıdadır.

Geri
Üst Alt