Silecek önerileriniz?

SWF biraz pahalı ama orijinal sonuçta. İkinci tercihim RBW ancak ömrü kısa.

Bosch focus ta ses yapmıştı o yüzden bir daha asla almam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tavsiye ediliyo diye Bosch Aerotwin almıştım ama ilk fısatta orjinal'e yada SWF'ye geçerim. Bosch nie öneriliyo anlamadım, iyi değil kesinlikle.

Arkadaslar swf silecek almayi dusunuyorum ancak orijinal olani hangi siteden temin edebiliriz acaba. Simdiden tesekkurler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende bosh aerotwin plus aliyorum ve her yaza giriste degistirmek zorunda kaliyorum. Acikcasi memnun degilim. Kaliteli yada f/p urunu varsa ona gecis yapacagim guncel onerileriniz nedir arkadaslar? 

Kışın başında sileceksepetinden aldığım rbw ler hala iyi siliyor. Beklentimin üstünde çıktı. 

Bazı noktalarda atlama yaptığı oldu ama sonra kendiliğinden düzeldi.

Bazıları kışın gece silecekleri havaya kaldırır donmasın diye, öyle birşeye de dikkat etmedim.

@yalin  hocam golf 7 lerin orijinal silecegi swf diye biliyorum sorun nereden orijinalini temin edebilecegiz bence o.

@yalin bende bu siteden siparis vermeyi dusunuyordum hocam az once de siparisi gectim.

Bende bosh aerotwin plus aliyorum ve her yaza giriste degistirmek zorunda kaliyorum. Acikcasi memnun degilim. Kaliteli yada f/p urunu varsa ona gecis yapacagim guncel onerileriniz nedir arkadaslar? 
Bosch eskisi gibi iyi değil kaliteyi düşürdüler., piyasadaki en iyi silecek SWF ‘dir., alman araçlarının orjinal ekipmanıdır.,

Sileceklerin ömrü uzun olsun istiyorsanız., çeşme suyu kullanmamanız, ve kullandığınız cam suyu katkısının kaliteli bir markanın ürünü olması sileceklerin ömrünü ciddi oranda uzatır.. Özelikle ucuza satılan kışlık antifirizli cam suları silecek lastiklerine zarar veriyor..

Camım çatladığı için değiştikten sonra silecek iz bırakmaya başlamıştı. Sizlerin engin tecrübelerine istinaden RBW siparişimi verdim bakalım. 

Aracımın üstünde SWF geldi. Sonrasında Bosch aerotwin Plus taktım. SWF çok daha uzun ömürlü.

Geri
Üst Alt