Kaporta sorunu (lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum)

@zdezen araç bizzat oraya götürülüp orada baktırılmalı ...net durum recai usta ile çözülür

@HONEY recai ustayla konuştum bugün ordaymış. 1750 olurda bide ben bakayım dedi ...görmem lazım dedi. Artık ne zaman uğrarsan hocam..

[mention=16820]zdezen[/mention] araç bizzat oraya götürülüp orada baktırılmalı ...net durum recai usta ile çözülür
[mention=11839]HONEY[/mention] recai ustayla konuştum bugün ordaymış. 1750 olurda bide ben bakayım dedi ...görmem lazım dedi. Artık ne zaman uğrarsan hocam..
Haftaya ya da bugun belki ugrarim ustad

Oto sanayiilere girip cikmayi pek sevmiyorum deli gibi iceride trafik oluyor bos oldugunda da deli gibi hiz yapiyorlar iceride

İlgin icin teşekkür ederim

Adini bilmiyorum ne diyeyim gidince savatage mi diyim

Öncelikle geçmiş olsun diyorum herkese, dolu göçükleri için kabala hesap yaparlar diye biliyorum. aracın uzun kısalığına göre

@HONEY hahhh .... Recai ustada bilmiyor adımı....

Ustam Sana gönderdiğim Tungsten golf arka kapı + çamurluk hasarı 1 ay önce...diyince haaa abi buyur dinliyorum diyor telefonda  

eray bu arada adım...

[mention=11839]HONEY[/mention] hahhh .... Recai ustada bilmiyor adımı....
Ustam Sana gönderdiğim Tungsten golf arka kapı + çamurluk hasarı 1 ay önce...diyince haaa abi buyur dinliyorum diyor telefonda  
 eray bu arada adım...

Eray beyin hesabina yaz diyeceğim haha ok dir sagol:)

@Ömer06 Hocam ivedik'te boyacı Savaş usta var. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. İsterseniz iletişim numarasını verebilirim. 

[mention=11839]HONEY[/mention] hahhh .... Recai ustada bilmiyor adımı....
 eray bu arada adım...

Bugun tekrar gittim Recai usta oradaydi

Seninle görüştüğünü soyledi ama beklediginden daha cok cikti

Tek tek saymadi 70-80 adet saniyormus 150 civari var dedi göz karari

Fiyati 2.000 tl altina inemeyecegi söyledi arka camurluk da onceden basarisiz bir tadilat vardi onu da 200 tl yapabilecegini söyledi

Cepten yaptiracagim acelem de yok uygun zamanda giderim sanirim

İlgin icin teşekkür ederim hocam

@HONEY 150 adet hocam çokmuşşş be yahuu.... 4-5 gün de sürer sanırım . 

neyse 1-2 yerden daha öneri üzerine fiyat alınabilir bu arada. (forum yönlendirmesi )

150 adet için evet 2000 normal gibi . tavan demekki  Gönül Yazarın estetiksiz suratı gibi haşat olmuş . 

[mention=11839]HONEY[/mention] 150 adet hocam çokmuşşş be yahuu.... 4-5 gün de sürer sanırım . 
neyse 1-2 yerden daha öneri üzerine fiyat alınabilir bu arada. (forum yönlendirmesi )
150 adet için evet 2000 normal gibi . tavan demekki  Gönül Yazarın estetiksiz suratı gibi haşat olmuş . 

Gönül yazar benzetmesi güzelmiş

2 gün sürer dedi baska gosterdigim yerde 2 gun demişti

Gamzecikler derin degil belli belirsiz 150 sadece tahmini sayi bana gore o kadar yok

Baska yer aramaya gerek yok yaptirmaya karar verince giderim Recai ustaya

Geçmiş olsun@HONEY üstad. Eğer ek başka yerden fiyat almak isterseniz yer önerebilirim. Yeşil kunduranin arkasında topkapı ticaret merkezinde işinde çok iyi bi arkadaşımız var.
https://goldgarage.com.tr

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun[mention=11839]HONEY[/mention] üstad. Eğer ek başka yerden fiyat almak isterseniz yer önerebilirim. Yeşil kunduranin arkasında topkapı ticaret merkezinde işinde çok iyi bi arkadaşımız var.
https://goldgarage.com.tr

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim hocam

Yolum duserse bir uğrayabilirim

Acil yaptirma gibi bir durumum yok zaten

Haftaya ya da bugun belki ugrarim ustad

Oto sanayiilere girip cikmayi pek sevmiyorum deli gibi iceride trafik oluyor bos oldugunda da deli gibi hiz yapiyorlar iceride

İlgin icin teşekkür ederim

Adini bilmiyorum ne diyeyim gidince savatage mi diyim
İlahi@HONEY hocam.Geçmiş olsun.Bizim buradada geçen akşam çok şiddetli yağmur yağdı benim fukarada meydandaydı bende işteydim önlem alamadım 3 tane küçük gamze var gibi.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlahi[mention=11839]HONEY[/mention] hocam.Geçmiş olsun.Bizim buradada geçen akşam çok şiddetli yağmur yağdı benim fukarada meydandaydı bende işteydim önlem alamadım 3 tane küçük gamze var gibi.

Teşekkür ederim ustad

Size de geçmiş olsun nazarlik olarak kalsin bence sizdeki

Teşekkür ederim ustad

Size de geçmiş olsun nazarlik olarak kalsin bence sizdeki
Teşekkür ederim.Bizim burası(Lüleburgaz).Arka kapı tavan kısmı sıralı gibi.

@Holigan tşk ederim, olur alıyım iletişim numarasını. Bir de kendisine göstereyim. İstanbula dolu sonrası hasar onarımı yapmaya giden ustalar var. Tüm İstanbullu araç sahiplerine de geçmiş olsun @HONEY

Geri
Üst Alt