Bu araç hakkında fikriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Insanligimi sen ölcecek degilsin

Hayatta her hata icin baskasini suclarsan bu hayatini yasamaya devam edersin!!!!

@forzaGilles bende kendi fikrimi söyledim. Bunda alınacak birşey yok anlatılmak istenen belli hocam. Aracı almadigimiz için maddi olarak kayıp oldu. Bunu da her konuda forumda iyi şeyleri söylediğim gibi bazende kötü sonuçlanan şeyleri de dile getirmek lazım diye düşünüyorum.

@forzaGilles birde diğer arkadaşın yazdıklarina bir cevap yazarsanız hocam üslup hakaret demişken.

Esas sorun benim iletilerimin silinmesi (hakaret-saygsizlik yoktu), ve bana saygiszlik edilen iletilerin ben görmeden silinmesi (görmeden nasil biliyorsun diye soranlar iletileri arda arda okursa ne demek istedigimi anlar)

Sinirlendigim konu buydu, ve bu yüzden uzattim, forumdaslar kusura bakmasin

Daha fazla uzatmak istemiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym iletinin neden silindiğini konuşmalarını okuyan forumdaki arkadaşlar az çok anlamıştır. Benimde size verdiğim cevapların nedenini.

@typhoons uzatmak istemiyorum ama ilk iletilerimde bir sorun yoktu

sonrasinda siz beni sinirlendirdiniz, tahrik ettiniz

benim iletilerim silinmeseydi bu sekilde ilerlemezdi

ama yazdiklariniz forumu suclamaniz yanlisti ve bu yanlisi hala kabul etmiyorsunuz

yönetim iletileri silerken dikkatli olmali, hakaret yoktu

Yani bütün yazdıklarını okursak tehdit hakaret aşağılama ve kibir. Ve ben hiçbir şey söylemedim diyebiliyorsan alkışı hakettin.

@typhoons silindi seninkiler, niye hala manipüle ediyorsun??????

BANA HAKSIZLIK YAPILDI AMA ISPATLAYAMAM

gecmis olsun ne diyeyim

Benim yazdığımda zaten birşey yoktu. Seninkilere cevaptı.

@krym İletilerin kaldırılma sebebi gereksiz yere konunun daha da uzamaması içindi fakat hem siz hem de  @typhoons uzatmayı tercih ettiniz.

@typhoons hocamın kararsızlık durumunda forumu suçlu bulmasının da tutarlı bir yanı yok. Artık konuda yorum okumaktansa kendisinin karar verip araç alması daha iyi olacağı için konu kilitlenmiştir. 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt