Golf 7 2016 Allstar araca donanım Yükseltmesi tavsiye

@Golf7654321 koltuklarım sıfır ayarında yıpranma yok siyah orjinal duruyor fakat şu sıralar inanılmaz yoğun çalışıyorum hafta sonu sipariş vermeyi düşünüyorum koltukları daha sonra boşa çıkınca size verebilirim sıkıntı yok hocam detaylı resimleri atarım arka koltuklar zaten hiç kullanılmadı diyebilirim araçta hiç sigara kullanilmadi sıfır ayarında kullanabilirsiniz sürekli kılıfla kullanıldı 

• Beğen
Tepkiler: Nfk

@Takaryan Hocam Aliexpress düşünüyorum oradan mı aldınız ?

@Golf7654321 18 jant düşünüyorum şu anda Ama hem benim madrid jantları almak istemezsiniz hemde kış lastiği için kullanmayı planlıyorum hocam :D

@Nfk koltuklar en son iş olur benim için çünkü rengini beğeniyorum.

@Musaaksoy aliexpress kargo ve vergisi ile 1700 gibi bir fiyata geliyor zaten o yüzden OEM düşünebilirim hocam. Nereden bulabilirim acaba ?

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

@hengemen Yok istanbulda yaptirdim yagmur sensoru far sensoru ve katlanir ayna 2500tl fiyat verdiler ama allstar araclarinin sag aynasinda yeterli guc uretmeyen bi motor vardi onuda degistirirken ogrendik onada 300tl extradan verdim. Simdi sira direksiyon ve hayalet ekranda bakalim hayirlisi

@Takaryan Başkan selamın aleyküm 2016 highline allstar aracım var katlanır ayna için ne kadar maliyet çıkıyor kodlama mı yapılması gerekiyor yoksa kablo tesisatı mı değişiyor detay verebilir misin ?

Geri
Üst Alt