App-Connect Güncel Servis Fiyatı

vay arkadaş! 5.ayda 138e 1.4 tsi 122bg aldım yetkili bir peugeot bayisinden araç ederi şimdi neredeyse 200e az kaldı.

Şimdi düşünüyorum,adamlar şunu der.Araç fiyatları arttıysa bunu da arttırız ne olacak ki derdindeler.

Doğuş'un satış tavrı "işine gelirse" den ibaret.Sıfır araç bakıyorum fiyat soracağım lutfedipte araç başında olduğum ve çağırdığım halde masasından kalkmayan insanlar çalışıyor.

Servise gidersin multimedia almak istiyorum ne kadara malolur diyorsun fiyatı söylüyor ama biz satıyoruz takmıyoruz orjinali bozamayız derler.Sorsan sizden ehli yoktur.

Ford focus 2006 model aracı olan müşterim son 2-3 bakımı dışarda yaptırmış fakat 2016 senesinde önce şanzıman sorunu nedeniyle 6ay içinde 2kez yetkili servise gidiyor sonuç alamıyor 3.kez gittiğinde ford müşterimden beyan istiyor ve aracını geri 33.000tl'ye alıyor(o zamanki tavan fiyatları 29-30civarı) hala durur yazışmaları

Biz de aman bakımı kaçırmayalım nerde olursa olsun yetkili yaptıralım da iyi niyet garantisi geçmesin diye kara kara düşünelim.

Gelelim doğuş'a;

Yahu araca yazılım atacaksın hem de avrupada aynı araçta varolduğu açık olan araca(nedense buraya yapılmıyor) sebep? çünkü piyasayı çözmüşler işlerini her türlü yapıyorlar.Piyasa 500-700e yapıyor sen de yap arkadaşım 2200nedir?

Araç 2015 model,ikamelerinin %80inde bluetooth zıkkımı var ama sende yok.

%80inde usb var ama sende yok.Oto far var ama sende yok,ee sen yap parasını sana vereyim.Yoook ben satıyorum ama yapmıyorum.

Dua et arabayı gönülden seviyoruz yoksa görürdün ...  :)  

serzeniş yersiz değil ama herkesten özür diliyorum.

açtığın konuyu rezil ettim @Brockline  :(

Bu kampanya golflerde geçerli mi acaba bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim.

2019 1.6 TDI Comfortline paket

asdef.jpg

Konu hort :)

Aracım Golf 7 2016 Highline. Technisat ünite var içerisinde.

Bugün Düzce Erkur'da fiyat sordum bunun için, 10.000TL istiyorlar :) Apple için USB soket değişimi gerekiyormuş, onu unuttuğum için telefonda soramadım fiyata dahil mi diye.

Geri
Üst Alt