silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
18 inch  "Serron" Alüminyum Alaşım Jantlar(7.5J x 18) - 225/40/R18 lastikler

Opsiyonel donanım kodu: PI4

Tutarı: 2.104 TL. (Vergiler dahil)

Muafiyet ve Zorunluluklar: (1G9 ve PSF ile veya DCC süspansiyonla birlikte alınabilir)

18 inch  "Serron" Alüminyum Alaşım Jantlar(7.5J x 18) - 225/40/R18 lastikler

Örnek Teklif Formu:

Midline Plus ile Comfortline donanım için

Liste Fiyatı ....................................................:2.104 TL

1G9 -yer tasarruflu stepne 18" Jant için.:    116 TL

PSF  -spor süspansiyonlar...........................:    770 TL

Tam boy çelik stepne düşülecek................: - 176 TL

-------------------------------------------------------------------------------

Toplam 2.814 TL

Highline için:

Liste Fiyatı ....................................................:2.104 TL

1G9 -yer tasarruflu stepne 18" Jant için.: 116 TL

PSF  -spor süspansiyonlar...........................:770 TL

-------------------------------------------------------------------------------

Toplam 2990 TL

Tam boy alüminyum stepne düşülecek...: -513 TL

Dijon jant ve lastikler düşülecek...............:-539 TL

------------------------------------------------------------------------

Toplam düşülecekler:- 1046 TL

...

Genel Toplam Ödeme tutarı: 2990-1049= 1.941 TL

DCC ile alınacak olursa bu tutar: 3.823TL'dir

Teknik özellikler

7,5 J x 18  5x112. ET51

225/40 R18

JYQGkq.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Paçalıklar bir araca bu kadar mı yakışır yav.

Güzel jant fakat Durban daha güzel geliyor bana ;)

Genel kanı da o yönde herhalde çünkü sokaklarda Durbanları daha sık görmek mümkün, Serron şimdiye kadar bir tane denk geldi.

@berreday

hocam serronu az görmemizin nedeni aksesuar olarak geçmesi. alabilen çok sınırlı

Kirmizi ile muhtesem oluyor 17. Inch saglam-guvenli bir versiyonunu bulsam alirim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berreday dedi:
@berreday

hocam serronu az görmemizin nedeni aksesuar olarak geçmesi. alabilen çok sınırlı
Hocam opsiyonel olarak sipariş geçilemiyor mu sadece aksesuar olarak mı satılıyor ?
opsiyon listesinde standart kullanıcıya gösterilmiyor diyelim. bunun bilincinde bi tüketici uyumlu ve bilgili bir st ile bu janti sipariş edebilir bence. onun dışında st yi ikna edemeyenler biliyorum :)

showroomda serronlu bir golf görmüştüm ama

maniax dedi:
@berreday

Hocam opsiyonel olarak sipariş geçilemiyor mu sadece aksesuar olarak mı satılıyor ?
opsiyon listesinde standart kullanıcıya gösterilmiyor diyelim. bunun bilincinde bi tüketici uyumlu ve bilgili bir st ile bu janti sipariş edebilir bence. onun dışında st yi ikna edemeyenler biliyorum :)

Hocam Serron u insanlara tanıtalım o zaman sitemiz aracılığıyla :p

Mesela girişe Serronlu bi Golf fotosu mu koysak :)

Peki Vw nin diğer jantlardan bunu farklı tutmasının sebebi ne, sonradan mı çıktı acaba opsiyon listesinde ondan dolayı mı görünmüyor ?

berreday dedi:
@berreday

Hocam Serron u insanlara tanıtalım o zaman sitemiz aracılığıyla :p

Mesela girişe Serronlu bi Golf fotosu mu koysak :)

Peki Vw nin diğer jantlardan bunu farklı tutmasının sebebi ne, sonradan mı çıktı acaba opsiyon listesinde ondan dolayı mı görünmüyor ?
valla hocam opsiyon listesine bakarsanız Madrid Geneva Durban var. Ben şahsen 17' blade janta da bayılıyorum. şu serronun 17si olsa gözü karartırım ama çok pahalılar iste. Hele aksesuar olarak alınca...

Tanıtsak da doğuşun bu janti getirebilme ihtimali ne yönde değişir bilemiyorum

@maniax

Blade i ilk defa gördüm farklı ve güzel görünüyor, benim takıldığım nokta şu acaba bütün dünyada mı böyle yoksa bu iş Doğuşun mu başının altından cıkıyor ?

Hocam 2 yıl oldu 2013 te durban jantlı golfüm vardı sattım sonra 6 ay içinde yenisini sipariş ettim seronn jant tavsiyesi Altur otodan geldi durban jant çok güzel fakat seronn kadar sağlam değil bir tık zayıf kalıyo sık sık balansı bozuluyor seronn jantla araçı çukura düşürdüm lastik yarıldı ama jantta bir damla olsun yamulma olmadı

almayı düşünen arkadaşlara son derece tavsiye ederim durbana göre daha sağlam 2013 te durbanlı pasific mavi durbanlı vardı ayda bir balans ayarı yaptırıyordum bunu aldıktan sonra çukura düşürdüm lastik yarıldı fakat jantta bir nebze eğilme olmadı

Geri
Üst Alt